پسران گلستان قهرمانی را نصیب خود کردند

اردیبهشت 20, 1401
182 بازدید

در رقابت های دوومیدانی جوانان کشور، پسران گلستان قهرمانی را نصیب خود کردند اراک–پایگاه خبری چشم براه: مسابقات دو و میدانی قهرمانی جوانان ایران (پسران) گرامی داشت زنده یاد سعید رضا انتظاری به میزبانی هیأت دوومیدانی استان مرکزی در اراک جریان داشت، پس از دو روز رقابت با قهرمانی تیم دوومیدانی گلستان نایب قهرمانی تهران […]

در رقابت های دوومیدانی جوانان کشور،

پسران گلستان قهرمانی را نصیب خود کردند

اراک–پایگاه خبری چشم براه:
مسابقات دو و میدانی قهرمانی جوانان ایران (پسران) گرامی داشت زنده یاد سعید رضا انتظاری به میزبانی هیأت دوومیدانی استان مرکزی در اراک جریان داشت، پس از دو روز رقابت با قهرمانی تیم دوومیدانی گلستان نایب قهرمانی تهران و سومی همدان پایان یافت.

به گزارش پایگاه خبری چشم براه؛ این رقابت‌ها با شرکت ۱۷۶ ورزشکار از ۳۰ استان کشور در پیست دوومیدانی ورزشگاه امام خمینی (ره) اراک در ۲۳ ماده پیگیری شد؛ که در نهایت نتایج زیر به دست آمد

ماده ۱۴در۴۰۰ امدادی:
۱– تهران ۲– کرمانشاه ۳– لرستان

ماده ۵۰۰۰ متر:
۱– پوریا اسحاق همدان ۲– امیرحسین کیوانلو تهران ۳– امیر حسین صوری گیلان

ماده ۳۰۰۰ متر:
۱– سمیر اقبالی تهران ۲– علیرضا خزاعی کرمانشاه ۳– علیرضا نجفی زنجان

ماده ۱۵۰۰ متر:
۱– علی امیریان سیستان و بلوچستان ۲– مهدی قرار لغمانی همدان ۳– یوسف آذریان کهگیلویه و بویراحمد

ماده ۴۰۰ متر با مانع:
۱– امید جعفری البرز ۲– محمد عبدی شهری اصفهان ۳– مصطفی خیاط خراسان رضوی

ماده ۴ در ۱۰۰ امدادی:
۱– هرمزگان ۲– البرز ۳– اصفهان

ماده پرش طول:
۱– محمد امین قره گلستان ۲– هادی پروین یزد ۳– امیر مهدی قاسمی زنجان

ماده پرتاب نیزه:
۱– محمد اسماعیل زمانی بوشهر ۲– فرید قرنجیک گلستان ۳– امیر حسین منوچهری گلستان

ماده پرش با نیزه:
۱– ارشیا مصدق تهران ۲– حسین حسن بیگی اصفهان ۳– محمدمهدی زاهدی خوزستان

ماده ۲۰۰ متر:
۱–آرش سیاری لرستان ۲– محمد مهدی نعمتی توابع تهران ۳– دانیال بهادری تهران

ماده ۱۰۰۰۰ متر:
۱– امیرحسین اسدی منش همدان ۲– محمد حسن الست همدان ۳– امیر حسین حسنی مرکزی

ماده پرتاب چکش:
۱– محمد سیستانی گلستان ۲– پوریا زاهدپور گلستان ۳– مهدی هفت چشمه آذربایجان غربی

ماده ۱۱۰ متر مانع:
۱– امیر شایان شیرازی اصفهان ۲– امیرحسین زارع زاده آذربایجان شرقی ۳– آریا آزادی لرستان

ماده پرش ارتفاع:
۱– محمدمهدی کریم زاده اصفهان ۲– امیر حسین کرمی تهران ۳– پارسا شاد دنیا بوشهر

ماده پرش سه گام:
۱– فرید قرنجیک گلستان ۲– علی بهرامی اصفهان ۳– علیرضا کلته گلستان

ماده ۸۰۰ متر:
۱ علی امیریان سیستان و بلوچستان ۲– مهدی لقمانی همدان ۳– محمد عبد شهری اصفهان

ماده پرتاب وزنه:
۱– سینا زینعلی توابع تهران ۲– محمدحسین کردیان خراسان شمالی ۳– پوریا عطایی زنجان

ماده ۱۰۰ متر :
جویا خداپرست کردستان ۲– دانیال بهادری تهران ۳– محمد امین قره گلستان

ماده ۴۰۰ متر:
۱– آرش سیاری لرستان ۲– محمد مهدی نعمتی توابع تهران ۳– سینا نجفی تهران

ماده ۳۰۰۰ متر:
۱– پوریا اسحاق همدان ۲– امیرحسین صوری گیلان ۳– اسماعیل جهانی چهارمحال و بختیاری

ماده پرتاب دیسک:
۱– محمدرضا ضیائی کهگیلویه و بویر احمد ۲– حسن رشمه کریم گلستان ۳– محمد رضا جهانی همدان

ماده ۴ در۱۰۰ متر امدادی
۱– هرمزگان ۲– البرز ۳- اصفهان

بر اساس این گزارش، در رده بندی تیمی هم، استان گلستان با کسب ۳ مدال طلا؛ ۳ نقره و ۳ برنز بر سکوی نخست ایستاد. تهران با کسب ۳مدال طلا، ۳ نقره و ۲ برنز نایب قهرمان شد. تیم همدان نیز با کسب ۳ مدال طلا، ۳ نقره و یک برنز نیز بر سکوی سوم این دوره از رقابت‌ها ایستاد.