پلمب ۸ قهوه خانه متخلف در ساوه

مرداد 25, 1401
84 بازدید

فرمانده انتظامی ساوه خبرداد ؛ پلمب ۸ قهوه خانه متخلف در ساوه   اراک –پایگاه خبری چشم براه: فرمانده انتظامی شهرستان ساوه گفت: در اجرای طرح نظارت بر فعالیت قهوه خانه ها در شهرستان ساوه، ۸ واحد صنفی متخلف در این طرح، شناسایی و پلمب شد. به گزارش خبرنگار پایگاه خبری چشم براه؛ سرهنگ علي […]

فرمانده انتظامی ساوه خبرداد ؛

پلمب ۸ قهوه خانه متخلف در ساوه

 

اراک –پایگاه خبری چشم براه:
فرمانده انتظامی شهرستان ساوه گفت: در اجرای طرح نظارت بر فعالیت قهوه خانه ها در شهرستان ساوه، ۸ واحد صنفی متخلف در این طرح، شناسایی و پلمب شد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری چشم براه؛ سرهنگ علي اکبر عيسي آبادي
اظهار داشت: در اجرای طرح نظارت برفعالیت قهوه خانه ها در سطح شهرستان ساوه، از تعدادی از اين واحدهای صنفی بازدید شد.

وی خاطرنشان کرد:مأموران پليس نظارت بر اماکن عمومي شهرستان ساوه در این طرح نظارتی، ۸ قهوه خانه متخلف را شناسایی و پس از هماهنگی با دستگاه قضائی پلمب کردند.

وی با اشاره به اینکه عرضه مواد دخاني غیر مجاز و فعالیت خارج از ساعات تعیین شده از عمده دلایل برخورد قانونی با این واحدهای صنفی بوده است افزود: متصدیان واحدهای صنفی متخلف با تشکیل پرونده مقدماتی برای سیر مراحل قانونی به دستگاه قضائی معرفی شدند.

عیسی آبادی درپایان با بیان تداوم طرح‌های نظارتي بر واحد های صنفی اظهارداشت: شهروندان در صورت مشاهده هرگونه تخلف از سوی متصدیان واحدهای صنفی، می توانند بلافاصله موضوع را از طریق تلفن ۱۱۰ به پلیس گزارش کنند.