پلمپ ۴۸ مرکز متخلف در طرح نوروزی ۱۴۰۱

فروردین 2, 1401
155 بازدید

رییس دانشگاه علوم پزشکی استان مرکزی خبر داد، پلمپ ۴۸ مرکز متخلف در طرح نوروزی ۱۴۰۱   اراک– پایگاه خبری چشم براه: رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان، بابیان اینکه در طرح نوروزی امسال ۴۸ مرکز متخلف پلمپ شد، گفت: در ایام نوروز و در رابطه با سلامتی مردم با هیچ کس مماشات نخواهیم کرد. به […]

رییس دانشگاه علوم پزشکی استان مرکزی خبر داد،

پلمپ ۴۸ مرکز متخلف در طرح نوروزی ۱۴۰۱

 

اراک– پایگاه خبری چشم براه:
رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان، بابیان اینکه در طرح نوروزی امسال ۴۸ مرکز متخلف پلمپ شد، گفت: در ایام نوروز و در رابطه با سلامتی مردم با هیچ کس مماشات نخواهیم کرد.

به گزارش پایگاه خبری چشم براه به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی استان مرکزی، سید محمد جمالیان اظهار کرد: ۲مرکز بین راهی در قالب طرح تشدید نظارت در ایام نوروز توسط همکاران بهداشتی بازرسی و پس از احراز تخلف پلمپ شدند.

وی افزود؛همچنین در این راستا از ۹۳ مرکز اقامتی،بازرسی شده که از این تعداد سه مرکز به مراجع قضایی معرفی شدند

جمالیان تاکید کرد: همچنین از ۵۲ پایانه مسافربری درون و برون‌شهری نیز بازرسی به عمل آمد که از این تعداد ۲۳ مورد به مراجع قضایی معرفی شدند و یک مورد هم منجر به پلمپ شد

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان مرکزی خاطرنشانذ کرد: با توجه به اهمیت سلامت و موضوع تغذیه هموطنان و مسافران نوروزی تا کنون از ۶۶۷ مرکز تهیه توزیع و عرضه و فروش مواد غذایی بازرسی به عمل آمد که ۲۱ مورد منجر به معرفی به مراجع قضایی و ۲۱ مورد هم پلمپ و تعطیل شدند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان، بیان کرد: همچنین از ۳۴۴ بازرسی ارجاع شده از اماکن عمومی ۱۲ مورد منجر به معرفی به مراجع قضایی و یک مورد هم پلمپ شد.

جمالیان در پایان از مردم خواست در صورت مشاهده هرگونه تخلف مراجع قضایی و همکاران بهداشتی را سریعاً مطلع کنند.