پویش حسینی «نذر خون» آزادگان استان مرکزی در آستانه ۲۶ مرداد ماه

مرداد 24, 1401
108 بازدید

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران مرکزی خبر داد: پویش حسینی «نذر خون» آزادگان استان مرکزی در آستانه ۲۶ مرداد ماه   . اراک–پایگاه خبری چشم براه: مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان مرکزی از پویش حسینی «نذر خون» آزادگان در ماه محرم و آستانه ۲۶ مرداد ماه سالروز بازگشت آزادگان به میهن اسلامی […]

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران مرکزی خبر داد:

پویش حسینی «نذر خون» آزادگان استان مرکزی در آستانه ۲۶ مرداد ماه

 

. اراک–پایگاه خبری چشم براه:
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان مرکزی از پویش حسینی «نذر خون» آزادگان در ماه محرم و آستانه ۲۶ مرداد ماه سالروز بازگشت آزادگان به میهن اسلامی خبر داد .

به گزارش‌ خبرنگار پایگاه خبری چشم براه؛ به نقل از روابط عمومی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان مرکزی، رضا ربیعی امروز، همراه جمعی از آزادگان سرافراز ضمن حضور در پایگاه انتقال خون استان مرکزی، گفت: همانطور که حضور جوانان دیروز در صحنه های ایثار و جهاد   و جبهه های حق علیه باطل پررنگ بوده  است،امروز نیز جمعی از آزادگان سرافراز و جوانان دیروز ، برای اهدای خون پیش‌قدم بوده و با اهدای خون خود به کسانی که چشم انتظار قطرات حیات بخش خون هستند تا جانی دوباره یافته و به زندگی برگردند و خانواده‌ای را شاد کنند ، نقش خود را در اجرای ایثار اجتماعی همچون گذشته به خوبی ایفا نمودند.
ربیعی گفت: حضور در کنار آزادگان باعث افتخار و سربلندی است و امروز فرصت مغتنمی است تا  تبیین گر صبر و ایثار این اسطوره ها و اسوه های مقاومت و پایداری باشیم.

وی خاطرنشان کرد:‌ بدون ‌شک، آزادگان دلاور و سرافراز، با الهام از مکتب انسان‌ساز اسلام و سیره ائمه اطهار موجب شد که آنان امروز بیش از هر زمان دیگری پیشتاز در حمایت از ولایت و رهنمودهای مقام معظم رهبری و  در مسیر سبز پیروزی گام بردارند و الگو و افتخار میهن خویش باشند.

گفتنی است مدیرکل سازمان انتقال خون استان مرکزی نیز با اعلام اطلاعیه‌ای از هم استانی‌های عزیز خواست نسبت به اهدای خون خود در همه گروه‌های خونی برای بیماران نیازمند اقدام کنند.