پیام استاندار مرکزی به مناسبت گرامیداشت روز پاسدار

پیام استاندار مرکزی به مناسبت گرامیداشت روز پاسدار
اسفند 15, 1400
58 بازدید

پیام استاندار مرکزی به مناسبت گرامیداشت روز پاسدار   اراک–پایگاه خبری چشم براه: استاندار مرکزی: بدون تردید پاسداران وجانبازان انقلاب اسلامی سند زنده از ترجمان ایثارگران در راه حفظ ارزش‌های انقلاب اسلامی ایران است. به گزارش خبرنگار پایگاه خبری چشم براه؛ استاندار مرکزی با صدور پیامی سالروز میلاد با سعادت سرور آزادگان جهان، امام حسین(ع) […]

پیام استاندار مرکزی به مناسبت گرامیداشت روز پاسدار

 

اراک–پایگاه خبری چشم براه:
استاندار مرکزی: بدون تردید پاسداران وجانبازان انقلاب اسلامی سند زنده از ترجمان ایثارگران در راه حفظ ارزش‌های انقلاب اسلامی ایران است.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری چشم براه؛ استاندار مرکزی با صدور پیامی سالروز میلاد با سعادت سرور آزادگان جهان، امام حسین(ع) و روز پاسدار را بیانگر پیوند ذاتی این نهاد انقلابی با فرهنگ مقدس عاشورا عنوان کرد.

فرزاد مخلص الائمه در این پیام که نسخه ای از آن روز یکشنبه در اختیار پایگاه خبری چشم براه قرار گرفت، آورده است: سوم  و چهارم شعبان المعظم؛ سالروز میلاد باسعادت سرور آزادگان جهان، حضرت امام حسین (ع) و میلاد فرخنده بزرگ جانباز تاریخ؛ حضرت ابوالفضل العباس (ع) که با عنوان روز پاسدار و روز جانباز نامگذاری شده، یادآور حماسه‌های ایثار و فداکاری پاسداران و جانبازان عزیز در تاریخ درخشان مقاومت ملت ایران اسلامی است.

وی در ادامه  این پیام یادآور است: پاسداران و جانبازان گرانقدر یادگاران ارزنده دوران حماسه‌ دفاع مقدس، نمونه‌های بارز افتخار و شجاعت، مجاهدان فداکار و تجلی گران اخلاص هستند که در مکتب عاشورا درس ایستادگی و ایثار آموخته‌اند.
استاندار مرکزی در این پیام گفته‌ است: بدون تردید پاسداران و جانبازان انقلاب اسلامی سندی زنده از ترجمان ایثارگری در راه حفظ ارزش های انقلاب اسلامی می باشند که در دفاع از اهداف نظام اسلامی و حفاظت و حراست از مرزهای عقیدتی و جغرافیایی کشور جمهوری اسلامی ایران از هیچ تلاشی فروگذار ننموده‌اند و آرامش و اقتدار و امنیت پایدار حاکم بر ایران اسلامی، مرهون فداکاری این عزیزان است.

مخلص الائمه در این ضمن تبریک اعیاد فرخنده شعبانیه، فرارسیدن روز پاسدار و روز جانباز را به پاسداران، جانبازان و ایثارگران گرانقدر و خانواده‌های معزز آنان و مردم شریف استان مرکزی، سربلندی و موفقیت روزافزون همگان را از درگاه حضرت حق مسألت کرده‌ است.