پیام تبریک استاندار مرکزی و نماینده ولی فقیه به پرستاران

پیام تبریک استاندار مرکزی و نماینده ولی فقیه به پرستاران
آذر 21, 1400
445 بازدید

پیام تبریک استاندار مرکزی و نماینده ولی فقیه به پرستاران اراک– فرزاد مخلص الائمه و آیت الله دری نجف آبادی در پیامی ضمن تبریک ولادت با سعادت حضرت زینب (س) این روز را به پرستاران تبریک و نقش این تلاشگران را در سلامت جسم و روان شهروندان جامعه بی بدیل عنوان کردند. به گزارش خبرنگار […]

پیام تبریک استاندار مرکزی و نماینده ولی فقیه به پرستاران

اراک– فرزاد مخلص الائمه و آیت الله دری نجف آبادی در پیامی ضمن تبریک ولادت با سعادت حضرت زینب (س) این روز را به پرستاران تبریک و نقش این تلاشگران را در سلامت جسم و روان شهروندان جامعه بی بدیل عنوان کردند.

به گزارش خبرنگار سایت خبری چشم براه و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری مرکزی، متن این پیام به این شرح است:
بی شک نامگذاری میلاد با سعادت حضرت زینب سلام الله علیها، بزرگ بانوی کربلا، به نام روز پرستار تقارن فرخنده‌ای برای قدردانی از این قشر فداکار است چرا که این‌ قشر ایثارگر استان فداکار در ارائه خدمات درمانی و مراقبتی نقش قابل توجهی دارند و زحمات این تلاشگران ساعی در ارتقای سلامت جسم و روان جامعه از اهمیت بسزایی برخوردار است.
عزم و اراده استوار این ایثارگرانِ عزیز، در راستای انقطاع زنجیره انتقال ویروس منحوس کرونا و رشادت و جانفشانی‌های آنان در مراقبت از بیماران مبتلا به کرونا، به حدی ستودنی است که کلمات از توصیف بزرگی آن عاجز و ناتوانند و گذشتن از جان و سلامتی و آرامش، برای نجات جامعه و زندگی بخشیدن به انسان‌ها، بی‌تردید همتی والا می‌طلبد که همه این فضایل در قلب واژه پرستار و مدافعان راستین سلامت تجلی یافته است.
قریب به ۲ سال است که پرستاران با مجاهدت و از خودگذشتگی در جبهه مقابله با این ویروس منحوس در کنار هموطنان عزیزمان ایستاده‌اند و جان بر کف و با عشق و علاقه خدمت می‌کنند و متاسفانه در دوران همه‌گیری، شماری از مدافعان سلامت به دلیل ابتلا به کرونا جانشان را  از دست‌ دادند که از خداوند منان برای آن عزیزان سفر کرده علو درجات و برای بازماندگان آنها صبر و بردباری مسئلت می‌نماییم.
اینجانبان ضمن تبریک به مناسبت فرا رسیدن ولادت با سعادت حضرت زینب کبری (س)، روز پاسداشت مقام پرستار را خدمت همه پرستاران و کادر درمان کشور و به ‌خصوص کادر درمان و پرستاران استان مرکزی تبریک و تهنیت عرض نموده و از تلاش های بی‌شائبه و ایثارگرانه این فرشتگان سفیدپوش به ویژه دردوران شیوع ویروس منحوس کرونا ، تشکر و قدردانی می‌نماییم.