پیام تبریک مدیر مجموعه تربیت بدنی ایرالکو به مناسبت روز خبرنگار

مرداد 18, 1401
121 بازدید

پیام تبریک مدیر مجموعه تربیت بدنی ایرالکو به مناسبت روز خبرنگار   اراک –پایگاه خبری چشم براه: مدیر مجموعه تربیت بدنی ایرالکو به مناسبت گرامیداشت ۱۷ مرداد روز خبرنگار؛ این روز را به اصحاب رسانه تبریک گفته است. در این پیام که متن آن در اختیار پایگاه خبری چشم براه قرار گرفت؛ آمده است: بسمه […]

پیام تبریک مدیر مجموعه تربیت بدنی ایرالکو به مناسبت روز خبرنگار

 

اراک –پایگاه خبری چشم براه:

مدیر مجموعه تربیت بدنی ایرالکو به مناسبت گرامیداشت ۱۷ مرداد روز خبرنگار؛ این روز را به اصحاب رسانه تبریک گفته است. در این پیام که متن آن در اختیار پایگاه خبری چشم براه قرار گرفت؛ آمده است:

بسمه تعالي
رسالتم براي آگاهي بخشيدن است ( پيامبر اكرم ” ص ” )

شأن و منزلت خبرنگاران ، طلايه داران راستين خدمت به نظام خبر رساني در جمهوري اسلامي ايران بدان جهت است كه همواره سعي بر آن داشته اند با تلاشي وافر ، جهان را با هاله اي از قداست در هم آميزند ، تا آنچه را كه عرضه مي دارند ارزش خدايي به خود گيرد .

روز خبرنگار تداعي گر ياد و خاطره شهيد عرصه اطلاع رساني ” محمود صارمي ” مي باشد كه با خون خود حيات تازه اي به عزت خبرنگاران بخشيد .

اين روز بزرگ و غرور آفرين را با گراميداشت ياد و خاطره آن شهيد بزرگوار به شما و تمامي همكارانتان در عرصه خبر و اطلاع رساني ، تأثير گذاران و سخت كوشان رسانه كه با سلاح قلم در سرزمين آگاهي گام برمي داريد و با مجاهدت بي بديل خويش آثاري ماندگار را بر جاي مي گذاريد تبریک عرض مي نمايم .

در همين راستا تلاش صادقانه و مؤثر تان در انعكاس اخبار جامعه كارگري استان مرکزی را كه در خور ستايش و اكرام بسيار است را مي ستايم و برايتان در ادامه اين راه دشوار آرزوي موفقيت و پيروزي دارم و اميدوارم خبر ظهور حضرت ولي عصر(عج) كه روزي تيتر جاودانه تمام اخبار جهان است را به چشم خويش ببينيم .

با احترام
احمد حسینخانی هزاوه