پیام تبریک مدیر کل صمت استان مرکزی به مناسبت روز خبرنگار

مرداد 16, 1401
125 بازدید

پیام تبریک مدیر کل صمت استان مرکزی به مناسبت روز خبرنگار   اراک –پایگاه خبری چشم براه: مدیرکل صمت استان مرکزی در آستانه گرامیداشت ۱۷ مرداد روز خبرنگار؛ این روز را به اصحاب رسانه تبریک گفته است. در این پیام که متن آن از سوی روابط‌عمومی این اداره کل در اختیار پایگاه خبری چشم براه […]

پیام تبریک مدیر کل صمت استان مرکزی به مناسبت روز خبرنگار

 

اراک –پایگاه خبری چشم براه:
مدیرکل صمت استان مرکزی در آستانه گرامیداشت ۱۷ مرداد روز خبرنگار؛ این روز را به اصحاب رسانه تبریک گفته است. در این پیام که متن آن از سوی روابط‌عمومی این اداره کل در اختیار پایگاه خبری چشم براه قرار گرفت؛ آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم
ن والقلم ما یسطرون
سلام و درود بر تلاشگران عرصه قلم که حافظان اصلی دانایی و پیشگامان عرصه خبر هستند و توانایی تفکر و قدرت نگارش و فرصت سخن گفتن را در مسیر تعالی جامعه و توسعه همه‌جانبه ایران عزیز به کار می‌گیرند.
۱۷ مردادماه سالروز شهادت خبرنگار شهیدمحمود صارمی و روز خبرنگار یادآور تلاش‌های شبانه‌روزی خبرنگاران و اهالی محترم مطبوعات و رسانه است که وظیفه مهم اطلاع‌رسانی و آگاهی‌بخشی را بر عهده دارند.
خبرنگاران و اصحاب محترم رسانه با توجه به جایگاه ویژه و اهتمام به امر پسندیده اطلاع‌رسانی و انعکاس مشکلات و مطالبات مردم و جامعه پیرامون خود دارند، در همه حال سزاوار احترام و تکریم هستند.
خبرنگاران به مانند یک مسیر دو طرفه بین مردم و مسئولان می‌توانند با بهره‌گیری از توانمندی‌های خود، زمینه اصلاح مستمر و هدایت افکارعمومی را فراهم آورده و با شناخت نیازهای مردم، مطالبات اجتماعی را با تکیه بر اخلاق و قانون و همچنین حفظ حرمت افراد، به تصمیم‌گیران و مدیران اجرایی منتقل کنند و با معرفی خدمات نظام مقدس جمهوری اسلامی زمینه افزایش سرمایه‌های اجتماعی را مهیا سازند.
خبرنگاران و عکاسان عزیز در سخت‌ترین شرایط، لحظه‌ای خود را جدا از تولید کنندگان، صنعتگران و اصناف ندیده اند و با حضور و آگاهی‌بخشی خود همیشه پل ارتباطی مهم و بی واسطه بین مسئولین و این عزیزان زحمتکش بوده اند که این امر شایسته تقدیر است
اینجانب برخود لازم می‌دانم ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای اصحاب رسانه به ویژه شهیدمحمود صارمی، روز خبرنگار و تقارن آن با ایام محرم و ایثارگری های آقا ابا عبدالله الحسین علیه السلام و یاران با وفایش را به همه خبرنگاران، عکاسان و مدیران محترم رسانه‌ها، فعالان حوزه اطلاع‌رسانی در استان مرکزی تبریک و تهنیت عرض می‌کنم و از درگاه خداوند متعال توفیق و سربلندی را برای شما عزیزان خواستارم.
علی جودکی
مدیرکل صنعت معدن وتجارت استان مرکزی