پیام رئیس کل دادگستری استان مرکزی به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس

پیام رئیس کل دادگستری استان مرکزی به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس
مهر 1, 1400
459 بازدید

سرنوشت هر ملت به دست خود اوست/ زیباترین فصل این فرهنگ، خالقان این حماسه عظیم هستند اراک– به مناسبت فرارسیدن گرامیداشت هفته دفاع مقدس، از سوی رئیس کل دادگستری استان مرکزی پیام صادر شد. به گزارش خبرنگار سایت خبری چشم براه، در پیام حجت الاسلام سید عبدالمحمد موسوی آماده است «زیباترین فصل این فرهنگ خالقآن […]

سرنوشت هر ملت به دست خود اوست/ زیباترین فصل این فرهنگ، خالقان این حماسه عظیم هستند

اراک– به مناسبت فرارسیدن گرامیداشت هفته دفاع مقدس، از سوی رئیس کل دادگستری استان مرکزی پیام صادر شد.

به گزارش خبرنگار سایت خبری چشم براه، در پیام حجت الاسلام سید عبدالمحمد موسوی آماده است «زیباترین فصل این فرهنگ خالقآن حماسه عظیم اند که با صلابت اراده نور ایمان رهنمود راه مقدسی شدند که پاداش آن، جاودانگی بود. دفاع مقدس، نام آشناترین واژه در قاموس حماسه های عزت آفرین ایران است که خاطرات دلاوری های آن، در تاریخ شکوهمند این دیار به یادگار خواهد ماند. زیباترین فصل این فرهنگ، خالقان این حماسه عظیم اند که با صلابت اراده و نور ایمان، رهنورد راه مقدّسی شدند که پاداش آن، جاودانگی و بقا بود.»

در ادامه این پیام می خوانیم  «بی شک سرنوشت هر ملتی به دست خود اوست. این سرنوشت، هر چه باشد، بر آینده آن ملت تأثیر خواهد گذاشت. یکی از مقاطع سرنوشت سازی که ملت رشید ایران هوشمندانه در آن حضور یافت و سهم مهمّی در رسالت تاریخی خود ایفا نمود، دوران «دفاع مقدس» بود. بی تردید این اراده خلل ناپذیر به عنوان یکی از افتخارات ماندگار تاریخ حماسه آفرین های ملّت ایران به ثبت خواهد رسید.
انقلاب اسلامی ایران، نعمتی الهی است که با هدایت های پیر و مراد فرزانه همه، حضرت امام خمینی(ره) و رهبری های حکیمانه بزرگ جانباز دوران دفاع مقدس، حضرت امام خامنه ای (ادام الله ظله) و به بهای ایثار و پایمردیِ شیرزنان و دلیرمردانِ بسیاری همچون زین الدین ها، همت ها، خرازی ها و سلیمانی ها به دست آمد و حفظ شد.
اینجانب به نمایندگی از دستگاه قضایی استان مرکزی ضمن پاسداشت فرا رسیدن چهل و یکمین سالگرد دفاع مقدس، این ایام غرور آفرین را به خانواده های معظم شهدا، ایثارگران، آزادگان رزمندگان و بسیجیان سرافراز استان مرکزی بویژه ایثارگران فخرآفرین عدلیه استان مرکزی که هر کدام به نوعی قهرمانانه در مقابل جبهه متحد استکبار در دفاع از تمامیت ارضی کشور ایستادند تبریک و تهنیت عرض نموده و توفیق همگان را در مسیر تحقق اهداف عالیه انقلاب اسلامی و آرمان های بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) تحت تدابیر داهیانه و مدبرانه مقام معظم رهبری ” مدظله العالی ” از درگاه پروردگار قادر متعال آرزومندم .»
سید عبدالمهدی موسوی
رئیس کل دادگستری استان مرکزی
مهر۱۴۰۰

برچسب‌ها:, , ,