پیام مشترک نماینده ولی فقیه و استاندار مرکزی درقدردانی از حضور مردم این استان در راهپیمایی روز قدس

اردیبهشت 10, 1401
118 بازدید

پیام مشترک نماینده ولی فقیه و استاندار مرکزی درقدردانی از حضور مردم این استان در راهپیمایی روز قدس   اراک–پایگاه خبری چشم براه:. به گزارش دفتر نماینده ولی فقیه در استان مرکزی آیت‌الله قربانعلی دری نجف‌آبادی و فرزاد مخلص‌الائمه در این پیام آورده‌اند: حضور حماسی، گسترده و آگاهانه مردم روزه‌دار و همیشه در صحنه استان مرکزی همگام با سایر […]

پیام مشترک نماینده ولی فقیه و استاندار مرکزی درقدردانی از حضور مردم این استان در راهپیمایی روز قدس

 

اراک–پایگاه خبری چشم براه:.
به گزارش دفتر نماینده ولی فقیه در استان مرکزی آیت‌الله قربانعلی دری نجف‌آبادی و فرزاد مخلص‌الائمه در این پیام آورده‌اند: حضور حماسی، گسترده و آگاهانه مردم روزه‌دار و همیشه در صحنه استان مرکزی همگام با سایر هموطنان و آزادی‌خواهان سراسر جهان در راهپیمایی باشکوه روز قدس، بار دیگر وحدت و هم بستگی امت اسلامی را به رخ جهانیان کشید.
در ادامه این پیام آمده است: ملت ایران اسلامی با حضور پرشور و وحدت‌آفرین در راهپیمائی روز قدس ضمن لبیک به ندای تاریخی امام راحل، تأسی از منویات مقام معظم رهبری و اعلام حمایت از آرمان‌های فلسطین، به توطئه‌های استکبار جهانی و عمال مرتجع آن‌ها در منطقه پاسخ محکمی دادند.
در بخش دیگری از این پیام آمده است: حماسه عظیم و ماندگار حضور و نمایش وحدت و اتحاد و انسجام ملت ایران به خصوص مردم مومن و ولایتمدار استان مرکزی حول محور نخستین قبله‌گاه مسلمین جهان، مسجد الاقصی و قدس شریف، در راهپیمایی روز جهانی قدس پاسخی کوبنده به یاوه سرائیهای بدخواهان نظام اسلامی بود.
اینجانبان از حضور پرشور آحاد مردم شریف و ولایتمدار سراسر استان مرکزی در راهپیمایی عظیم روز جهانی قدس تقدیر و تشکر نموده، عزت و پایندگی روزافزون اسلام و مسلمانان و پیروزی نهایی مردم سرزمین قدس شریف را از درگاه خداوند سبحان مسئلت می‌نماییم