چاه درباغ جان مرد۵۲ ساله را گرفت

چاه درباغ جان مرد۵۲ ساله را گرفت
شهریور 31, 1400
465 بازدید

  اراک- معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان مرکزی گفت: مرد ۵۲ ساله ای هنگام حفره یک حلقه چاه با چرخ بالا بر در باغی واقع در نیم ور محلات به داخل چاه سقوط کرد وجان باخت. به گزارش خبرنگار سایت خبری چشم براه سرهنگ محمود خلجی اظهار کرد: گزارشی مبنی بر مرگ فردی در يك […]

 

اراک- معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان مرکزی گفت: مرد ۵۲ ساله ای هنگام حفره یک حلقه چاه با چرخ بالا بر در باغی واقع در نیم ور محلات به داخل چاه سقوط کرد وجان باخت.

به گزارش خبرنگار سایت خبری چشم براه سرهنگ محمود خلجی اظهار کرد: گزارشی مبنی بر مرگ فردی در يك حلقه چاه در یکی از باغ های شهر نیم ور شهرستان محلات به مرکز فوریت های پلیس ۱۱۰ اعلام شد و بلافاصله مأموران انتظامی کلانتری۱۳ نیمور این شهرستان و دیگر نیروهای امدادی برای بررسی موضوع به محل وقوع حادثه اعزام شدند.

وی خاطر نشان کرد: در بررسی ها و تحقیقات انجام شده مشخص شد مردی ۵۲ ساله در هنگام حفر چاه و کار با چرخ بالابر در باغ مورد نظر، بر اثر سقوط ناگهانی درچاه و شدت آسیب های وارده، جان خود را از دست داده است.
معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان مرکزی افزود:جسد متوفي با تلاش نیروهای امدادی از داخل چاه، خارج و براي بررسي بيشتر به پزشكي قانوني تحویل داده شد.

سرهنگ خلجی بااشاره به اینکه در این خصوص پرونده تشکیل و موضوع از سوی کارشناسان تحت بررسی است اظهارداشت: به شهروندان توصیه می کنیم همواره حصار کشی و نکات ايمني در اطراف چاه‌هاي باغات و مزارع كشاورزي خود را مورد توجه قرار دهند و قبل از انجام هر فعالیت ساختمانی و غیره، نکات ايمني را مورد توجه قرار دهند تا هرگز شاهد وقوع چنین حوادث دلخراش و ناگوار در سطح جامعه نباشیم.