چهارمین دوره مسابقات کوهستان استان مرکزی در اراک پایان یافت

چهارمین دوره مسابقات کوهستان استان مرکزی در اراک پایان یافت
شهریور 13, 1401
31 بازدید

چهارمین دوره مسابقات کوهستان استان مرکزی در اراک پایان یافت اراک–پایگاه خبری چشم براه: چهارمین دوره مسابقات دوی کوهستان (اسکاری رانینگ) استان مرکزی با هدف شناخت نفرات برتر برای حضور در رقابت های کشوری در دو بخش آقایان و بانوان در اراک برگزار شد. به گزارش پایگاه خبری چشم براه به نقل از روابط عمومی […]

چهارمین دوره مسابقات کوهستان استان مرکزی در اراک پایان یافت

اراک–پایگاه خبری چشم براه: چهارمین دوره مسابقات دوی کوهستان (اسکاری رانینگ) استان مرکزی با هدف شناخت نفرات برتر برای حضور در رقابت های کشوری در دو بخش آقایان و بانوان در اراک برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری چشم براه به نقل از روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان مرکزی، مسابقات در دو بخش بانوان و آقایان در دو رده سنی زیر ۴۵ و بالای ۴۵ سال با عنوان یادواره هیمالیا نورد برجسته زنده یاد رضا آدینه در ارتفاعات دره گردشگری منطقه گردو شهرستان اراک برگزار شد. که در نهایت نتایج زیر به دست آمد:
نفرات برتر رده سنی بالای ۴۵ سال (آقایان )
۱-ابراهیم قلعه نوعی ۲-محسن سمیعی
۳-صادق علی ربیعی

نفرات برتر رده سنی زیر ۴۵ سال (آقایان )
۱-وحید قهرمانی۲- مصطفی مشایخی
۳- رامتین احمدی

نفر برتر رده سنی زیر ۴۵ سال (بانوان)
۱- فرزانه عسگری

گفتنی است که وحید مهربانی با زمان ۲ ساعت و پنج دقیقه ۳۸ ثانیه اولین نفری بود که مسیر مسابقات را طی کرد.
در اختتامیه مسابقات از همکاری و زحمات بی دریغ کارگروه های اسکای رانینگ تدارکات و پشتیبانی و جستجو و نجات هیئت کوهنوردی استان مرکزی و مدیریت باشگاه های کوهنوردی اوج ٫پرواز ٫مهر٫ فجر٫صعود ٫دارینو و عاشقان کوهستان که در برگزاری داوری پرچم گذاری پذیرایی و امداد و نجات این مسابقات . همچنین از همکاری سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اراک هیأت اتومبیلرانی وموتورسواری استان مرکزی و فوریت‌های پزشکی استان مرکزی ما را یاری کردند قدردانی شد.