کادر بهداشت و درمان با تلاش خود آرامش را به ارمغان آوردند

خرداد 21, 1401
92 بازدید

نماینده مردم اراک،خنداب و کمیجان درمجلس: کادر بهداشت و درمان با تلاش خود آرامش را به ارمغان آوردند   اراک–پایگاه خبری چشم براه: نماینده مردم اراک، خنداب و کمیجان گفت: کادر بهداشت و درمان در دوران کرونا با تلاش و مجاهدت خود توانستند این آرامش را به جامعه تقدیم کنند. به گزارش پایگاه خبری چشم […]

نماینده مردم اراک،خنداب و کمیجان درمجلس:

کادر بهداشت و درمان با تلاش خود آرامش را به ارمغان آوردند

 

اراک–پایگاه خبری چشم براه:
نماینده مردم اراک، خنداب و کمیجان گفت: کادر بهداشت و درمان در دوران کرونا با تلاش و مجاهدت خود توانستند این آرامش را به جامعه تقدیم کنند.

به گزارش پایگاه خبری چشم براه، به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی استان مرکزی، محمد حسن آصفری اظهار کرد: همچنین دولت سیزدهم در بحث واکسیناسیون هم در تأمین و واردات و تولید واکسن‌های ایرانی و هم در توزیع بسیار خوش درخشید و علیرغم تحریم‌های ناجوانمردانه دولت بار دیگر نشان داد با “ما می‌توانیم” می‌شود اقدامات و حماسه‌های بزرگی خلق کرد.
وی افزود: موفقیت در مدیریت بیماری کرونا در شرایطی رقم خورد که در ابتدای بیماری در تأمین ماسک و مواد ضدعفونی دچار مشکل بودیم، اما زمانی که ملت اراده‌های قوی و مستحکم خود را وارد میدان کردند و دولت هم با تلاش و مجاهدت‌های شبانه ورزی در کنار مردم ایستاد این موفقیت حاصل شد.

وی خاطرنشان کرد: مهمترین عامل موفقیت در مدیریت بیماری کرونا مشارکت و همدلی مردم بود که از ابتدای کرونا با اقدامات مختلف رقم خورد و همکاری مردم از مشارکت در تعطیلی‌ها، اقدامات مؤمنانه و سایر اقدامات دیگر بسیار قابل‌تقدیر بود و نشان از این دارد هرکجا که از توان و ظرفیت‌های بسیج مردمی استفاده شود قطعاً پیروزی‌های بزرگ کسب می‌شود.

آصفری در تصریح کرد: باید با این الگوی بسیج مردمی قله‌های بلند و آرمان‌های بلند انقلاب اسلامی را فتح کنیم و به تحقق برسانیم.