کادر بهداشت و درمان سربازان و مدافعان سلامت در جنگ کرونایی

مرداد 28, 1401
58 بازدید

نماینده مردم اراک ،خنداب و کمیجان در مجلس: کادر بهداشت و درمان سربازان و مدافعان سلامت در جنگ کرونایی اراک –پایگاه خبری چشم براه: کادر بهداشت و درمان در دوران اوج کرونا همانند امداد گران و ایثارگران دوران دفاع مقدس از جان خود مایه گذاشتند. به گزارش خبرنگار پایگاه خبری چشم براه؛ نماینده مردم اراک، […]

نماینده مردم اراک ،خنداب و کمیجان در مجلس:

کادر بهداشت و درمان سربازان و مدافعان سلامت در جنگ کرونایی

اراک –پایگاه خبری چشم براه:
کادر بهداشت و درمان در دوران اوج کرونا همانند امداد گران و ایثارگران دوران دفاع مقدس از جان خود مایه گذاشتند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری چشم براه؛ نماینده مردم اراک، خنداب و کمیجان در مجلس شورای اسلامی، درآئین معارفه سرپرست جدید دانشگاه علوم پزشکی استان مرکزی، بابیان مطلب بالا گفت: در دوران کرونا پرستارانی به صورت موقت برای خدمت رسانی به مردم و بیماران از جان خود مایه گذاشتند و پای کار آمدند و امروز مجلس این آمادگی را برای تصویب جذب این نیروها دارد.

آصفری اظهار کرد: در صورت ارائه لایحه دولت، آماده تصویب وضعیت استخدامی نیروهای پرستاری شرکتی، قرارداد معین و نیروهای خدماتی بهداشت و درمان هستیم.

وی افزود: مجمع نمایندگان استان مرکزی در بحث پیگیری مسایل بهداشت و درمان از هیچ کوششی دریغ نکرده است و همواره در این راستا تلاش ویژه ای دارد

.نماینده مردم اراک گفت: کادر بهداشت و درمان در دوران اوج کرونا مانند امدادگران و ایثارگران دوران دفاع مقدس از جان مایه گذاشتند که این حرکت جای تقدیر دارد.