کارکنان ورزشکار دستگاه‌های اجرایی مرکزی در رقابت های منطقه ۴ کشور خوش درخشیدند

خرداد 6, 1401
158 بازدید

کارکنان ورزشکار دستگاه‌های اجرایی مرکزی در رقابت های منطقه ۴ کشور خوش درخشیدند اراک– پایگاه خبری چشم براه،: مسابقات ورزشی کارکنان دستگاه‌های اجرایی منطقه چهار کشور با هدف شناخت تیم ها و نفرات برتر برای حضور در رقابت‌های دستگاه های اجرایی کشور در خوزستان برگزار شد. به گزارش پایگاه خبر چشم براه، به نقل از […]

کارکنان ورزشکار دستگاه‌های اجرایی مرکزی در رقابت های منطقه ۴ کشور خوش درخشیدند

اراک– پایگاه خبری چشم براه،:
مسابقات ورزشی کارکنان دستگاه‌های اجرایی منطقه چهار کشور با هدف شناخت تیم ها و نفرات برتر برای حضور در رقابت‌های دستگاه های اجرایی کشور در خوزستان برگزار شد.
به گزارش پایگاه خبر چشم براه، به نقل از روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان مرکزی، در این رقابت ها کارکنان ورزشکار دستگاه‌های اجرائی استان مرکزی نیز حضور داشتند. ودر رشته های مختلف ورزشی مقام های برتر را کسب کردند.
نتایج زیر حاصل این رقابت‌ها است. اداره کل آموزش و پرورش در رشته های فوتسال، والیبال و تیمی در رشته تنیس روی میز بانوان عناوین نخست را به دست آوردند.
دانشگاه علوم پزشکی در رشته والیبال بانوان مقام نخست را کسب کرد.
در رشته آمادگی جسمانی بهمن رستمی از سازمان مدیریت و برنامه ریزی بر سکوی نخست ایستاد. احمد پور جعفر از اداره کل ورزش و جوانان در رشته آمادگی جسمانی نایب قهرمان شد و علیرضا علیمردانی از دانشگاه علوم پزشکی در رشته آمادگی جسمانی در جایگاه دوم قرار گرفت.