کارگروه توسعه مدیریت استاندارد استان مرکزی برگزار شد

دی 23, 1400
422 بازدید

کارگروه توسعه مدیریت استاندارد استان مرکزی برگزار شد اراک– کارگروه توسعه مدیریت اداره کل استاندارد استان مرکزی؛ با هدف اجرای دستورالعمل ابلاغی سازمان مدیریت و برنامه ریزی و اجرای نقشه راه اصلاح نظام اداری در اراک؛ برگزار شد. به گزارش خبرنگار سایت خبری چشم براه؛ سرپرست اداره کل استاندارد استان مرکزی؛ در این نشست با […]

کارگروه توسعه مدیریت استاندارد استان مرکزی برگزار شد

اراک– کارگروه توسعه مدیریت اداره کل استاندارد استان مرکزی؛ با هدف اجرای دستورالعمل ابلاغی سازمان مدیریت و برنامه ریزی و اجرای نقشه راه اصلاح نظام اداری در اراک؛ برگزار شد.

به گزارش خبرنگار سایت خبری چشم براه؛ سرپرست اداره کل استاندارد استان مرکزی؛ در این نشست با اشاره به اینکه اصلاح روش‌ها و فرآیندها و رعایت انضباط اداری مبتنی بر دانش روز و آموزش نیروی کار می‌توان میزان بهره‌برداری را افزایش داد؛ گفت: بررسی کارشناسی؛ برگزاری کمیته های ذیل کارگروه توسعه مدیریت به صورت منظم؛ هماهنگی های لازم بین وظایف ابلاغی و مأموریت‌های سازمانی، موجب تسریع در روند اهداف می‌شود.

سعید میر نظامی؛ برگزاری منظم جلسات و اجرای برنامه ها بر اساس شرح وظایف ابلاغی سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تاکید کرد.

بر اساس این گزارش‌؛ در ادامه نشست سید سعید شریفی دبیر کارگروه سال ۹۹ به شرح مختصری از ارزیابی عملکرد شاخص‌های عمومی سال گذشته پرداخت. همچنین محمد جعفری زاده معاون ارزیابی و انطباق و فاطمه احمدی معاون استاندارد سازی و آموزش؛ گزارشی از عملکرد اداره کل در برنامه‌های اختصاصی سال جاری ارایه کرد.

گفتنی است؛ ارتقای سلامت اداری با پایش و اصلاح عوامل ایجاد فساد اداری؛ مدیریت سرمایه انسانی سامانه رسیدگی به شکایات؛ پایش و ارزیابی فرایندهای حوزه های فنی و پشتیبانی؛ بررسی و تحلیل محورهای شفاف و مدیریت و… از مهمترین مباحثی بود که در این جلسه مطرح و مورد بحث و بررسی قرار گرفت.