کارگروه ماده ۱۸ با هدف تعیین تعرفه سرویس مدارس برای سال تحصیلی جدید ساوه برگزار شد

مرداد 25, 1401
64 بازدید

کارگروه ماده ۱۸ با هدف تعیین تعرفه سرویس مدارس برای سال تحصیلی جدید ساوه برگزار شد   ساوه –پایگاه خبری چشم براه: دوازدهمین نشست کارگروه ماده ۱۸ پیرامون تعیین تعرفه سرویس مدارس برای سال تحصیلی ۱۴۰۱–۱۴۰۲ به میزبانی سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری ساوه و با حضور نمایندگان آموزش و پرورش و […]

کارگروه ماده ۱۸ با هدف تعیین تعرفه سرویس مدارس برای سال تحصیلی جدید ساوه برگزار شد

 

ساوه –پایگاه خبری چشم براه:
دوازدهمین نشست کارگروه ماده ۱۸ پیرامون تعیین تعرفه سرویس مدارس برای سال تحصیلی ۱۴۰۱–۱۴۰۲ به میزبانی سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری ساوه و با حضور نمایندگان آموزش و پرورش و شرکت های مرتبط برگزار شد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری چشم براه به نقل از روابط عمومی سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری ساوه، در این نشست پس از تبادل نظر و هم اندیشی میان اعضا، تعرفه پیشنهادی اتوبوس ها، مینی بوس ها و سواری های سرویس مدارس مشخص شد که این تعرفه ها بایستی به تصویب برسد.

براساس این گزارش، در این جلسه با رویکرد افزایش معقولانه تعرفه ها، رعایت تعرفه های مصوب توسط سرویس های مدارس مورد تاکید قرار گرفت.
همچنین از سوی نماینگان حاضر پیشنهاد شد برای سواری های سرویس مدارس یک تعرفه پایه درنظر گرفته شده و برای مسیرهای طولانی تر تعرفه بالاتری لحاظ شود.

گفتنی است تعرفه های تعیین شده به شورای اسلامی شهر ارائه خواهد شد و در صورت تصویب شورا و تایید کمیته انطباق، رعایت آن لازم الاجرا است.