کاهش ۵۲ درصدی وقوع سرقت منزل در زرندیه 

بهمن 5, 1401
127 بازدید

فرمانده انتظامی زرندیه: کاهش ۵۲ درصدی وقوع سرقت منزل در زرندیه     اراک –پایگاه خبری چشم براه: فرمانده انتظامی شهرستان زرندیه از کاهش ۵۲ درصدي وقوع سرقت منزل در ۱۰ ماهه سال جاری نسبت به مدت مشابه سال گذشته در این شهرستان خبر داد. به گزارش خبرنگار خبرگزاری چشم براه، به نقل از پایگاه […]

فرمانده انتظامی زرندیه:

کاهش ۵۲ درصدی وقوع سرقت منزل در زرندیه

 

 

اراک –پایگاه خبری چشم براه:
فرمانده انتظامی شهرستان زرندیه از کاهش ۵۲ درصدي وقوع سرقت منزل در ۱۰ ماهه سال جاری نسبت به مدت مشابه سال گذشته در این شهرستان خبر داد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری چشم براه، به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ روح الدین یوسفوند، ضمن بیان اینکه سرقت یکی از معضلاتی است که رابطه مستقیم با احساس امنیت شهروندان دارد و پلیس نیز در این راستا با تمام توان خود سعی در مبارزه با سارقان و پیشگیری از سرقت اموال مردم دارد، گفت: پلیس در جرائم مربوط به سرقت با حساسیت بیشتری عمل می کند.
وی افزود: با اقدامات صورت گرفته از سوی پلیس زرندیه، در ده ماهه امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته، ۵۲ درصد سرقت منزل و ۱۶ درصد سرقت موتورسیکلت کاهش یافته است.
فرمانده انتظامی زرندیه با اشاره به افزایش کشف برخی سرقت ها در این شهرستان، اظهار داشت: همچنین ۳۸ درصد افزایش کشف سرقت مغازه، ۳۱ درصد افزایش کشف سرقت خودرو و ۲۰ درصد افزایش کشف سرقت احشام حاصل تلاش های شبانه روزی همکاران ما در مجموعه انتظامی شهرستان است.
وی با اشاره به کاهش ۲ درصدی وقوع جرائم در ده ماه نخست سال، اذعان داشت: عمل به توصيه هاي پليس و رعايت نکات ایمنی مي تواند در پيشگيري از سرقت اموال به شهروندان کمک کرده و تبهکاران و سارقان را در رسيدن به اهدافشان ناکام گذارد.