کتاب «آن سوی ابرهای تیره» رونمایی شد

کتاب «آن سوی ابرهای تیره» رونمایی شد
دی 30, 1400
443 بازدید

کتاب «آن سوی ابرهای تیره» رونمایی شد اراک– مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان مرکزی گفت: تولید کتاب و راه اندازی نهضت تولید کتاب از اتفاقات مهم و ماندگار در حوزه نشر و ترویج فرهنگ دفاع مقدس است. به گزارش خبرنگار سایت خبری چشم براه؛ غلامرضا کریمی در آیین رونمایی از کتاب […]

کتاب «آن سوی ابرهای تیره» رونمایی شد

اراک– مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان مرکزی گفت: تولید کتاب و راه اندازی نهضت تولید کتاب از اتفاقات مهم و ماندگار در حوزه نشر و ترویج فرهنگ دفاع مقدس است.

به گزارش خبرنگار سایت خبری چشم براه؛ غلامرضا کریمی در آیین رونمایی از کتاب «آنسوی ابر های تیره» اظهار کرد: بیش از ۲۰۰ عنوان کتاب در حوزه راه اندازی نهضت تولید کتاب به چاپ رسید و چاپ به ۶۰ عنوان کتاب دیگر نیز در سال جاری در دستور کار قرار دارد.

وی افزود: چاپ بیش از ۶۰ عنوان کتاب با مشارکت ادارات و دستگاه‌های اجرایی و هدایت اداره کل حفظ آثار استان مرکزی پیگیری شده است و خوشبختانه با استقبالی که توسط ادارات شاهد هستیم در مناسبت‌های مختلف رونمایی کتاب انجام می‌شود.

کریمی؛ انتقال پیام فرهنگ غنی دفاع مقدس به نسل جوان را یکی از مهمترین ماموریت های اداره کل حفظ آثار عنوان کرد و گفت: در این راستا جشنواره‌های فرهنگی دفاع مقدس در دستور کار قرار دارد و خوشبختانه استان مرکزی رتبه های قابل قبولی در این جشنواره ها کسب کرد.

گفتنی است در پایان کتاب «آن سوی ابر های تیره» به نویسندگی همایون قلعه‌نویی و ویراستاری حامد رفعت جو رونمایی شد.