کتاب «چشم و چراغ» در اراک رونمایی شد

مهر 29, 1401
73 بازدید

همزمان با آغاز هفته فرهنگی اراک ؛  کتاب «چشم و چراغ» در اراک رونمایی شد       اراک– پایگاه خبری چشم براه: آیین رونمایی و جشن امضای کتاب «چشم ها چراغ» همزمان با آغاز هفته فرهنگی اراک و سالروز صدارت امیرکبیر در فرهنگسرای شهر اراک برگزار شد. به گزارش خبرنگار پایگاه خبری چشم براه، […]

همزمان با آغاز هفته فرهنگی اراک ؛

 کتاب «چشم و چراغ» در اراک رونمایی شد

 

 

 

اراک– پایگاه خبری چشم براه:

آیین رونمایی و جشن امضای کتاب «چشم ها چراغ» همزمان با آغاز هفته فرهنگی اراک و سالروز صدارت امیرکبیر در فرهنگسرای شهر اراک برگزار شد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری چشم براه، کتاب «چشم و چراغ» روایتی از تصویر پدران و مادران شهدای استان مرکزی را در بر دارد.

مدیر کل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس استان مرکزی گفت:کتاب «چشم و چراغ» پس از دو سال تلاش و پژوهش به مرحله رونمایی رسیده که یکی از پژوهش های این اداره کل است

سرهنگ پاسدار غلامرضاکریمی اظهار کرد: ستاد کنگره ۶۲۰۰ شهید استان مرکزی آثاری در حوزه شهدا در کتاب ۱۶۱ صفحه به صورت رحلی و رنگی به چاپ رسانده است.

وی افزود: در این کتاب ۱۶۱ صفحه ای سبک زندگی تعدادی از خانواده‌های معظم شهدا این استان در سطح شهر و روستا به چاپ رسیده است.

براساس این گزارش، مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان مرکزی در این مراسم گفت: ترویج و انتقال فرهنگ ایثار و شهادت از اهداف اصلی بنیاد شهید و امور ایثارگران است و انقلاب اسلامی تاکنون با تأسی از فرهنگ ایثار و شهادت در مقابل دشمنان به پیروزی رسیده و جامعه به این فرهنگ نیاز دارد و رسانه‌ها در جریان سازی ترویج فرهنگ ایثار و شهادت نقش اساسی دارند.

گفتنی است در این آیین نماینده ولی فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران کشور نیز حضور داشت.