کریمی با اشاره به قول مسئولان اجرایی استان و پیمانکار: بیمارستان ولیعصر اراک سال ۱۴۰۱ افتتاح خواهد شد

کریمی با اشاره به قول مسئولان اجرایی استان و پیمانکار: بیمارستان ولیعصر اراک سال ۱۴۰۱ افتتاح خواهد شد
شهریور 29, 1400
474 بازدید

  اراک–نماینده مردم اراک، خنداب و کمیجان در مجلس از افتتاح بیمارستان ولیعصر اراک در تابستان سال ۱۴۰۱ با توجه به قول مسئولان اجرایی استان و پیمانکار خبر داد. به گزارش خبرنگار سایت خبری چشم براه به نقل از خبرگزاری خانه ملت، علی اکبر کریمی در جریان بازدید از بیمارستان حضرت ولیعصر(عج)، گفت: در ادامه بازدیدها و پیگیری‌های […]

 

اراک–نماینده مردم اراک، خنداب و کمیجان در مجلس از افتتاح بیمارستان ولیعصر اراک در تابستان سال ۱۴۰۱ با توجه به قول مسئولان اجرایی استان و پیمانکار خبر داد.

به گزارش خبرنگار سایت خبری چشم براه به نقل از خبرگزاری خانه ملت، علی اکبر کریمی در جریان بازدید از بیمارستان حضرت ولیعصر(عج)، گفت: در ادامه بازدیدها و پیگیری‌های بعمل آمده در مورد این پروژه مهم و اولویت دار و تسریع در تکمیل و بهره برداری از آن، مجددا از این پروژه بازدید کردم. متاسفانه فرایند طولانی تغییر پیمانکار در سال گذشته باعث اتلاف وقت زیادی در این پروژه شد اما با استقرار پیمانکار جدید روند اجرایی پروژه سرعت گرفته و امیدواریم با زمانبندی مشخص شده در قرارداد منعقده در تابستان سال ۱۴۰۱ شاهد افتتاح این پروژه باشیم.

نماینده مردم اراک، خنداب و کمیجان در مجلس شورای اسلامی افزود: علاوه بر بازدید از روند اجرایی این پروژه در جلسه ای که با حضور تعدادی از مدیران ذیربط تشکیل شد، مسائل محیط پیرامونی این بیمارستان ۵۰۰ تخت خوابی که یکی از کانون های مهم جاذب جمعیت و ترافیک در شهر اراک خواهد شد، مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

وی اضافه کرد: با توجه به اینکه تعداد کارکنان این بیمارستان بالغ بر ۱۷۰۰ نفر خواهد بود و روزانه هزاران نفر از مردم استان مرکزی و سایر استانها به این بیمارستان مراجعه خوهند کرد، وجود پارکینگ خودروی مناسب با ظرفیت بالا مورد نیاز است. همچنین با توجه به مراجعات و تردد گسترده افراد و خودروها در محیط پیرامونی بیمارستان ولیعصر تهیه و تصویب طرح وضعیت شبکه معابر و نحوه برنامه ریزی و مدیریت بر حمل و نقل و ترافیک موجود در اطراف این بیمارستان ضروری است.مقرر شد دانشگاه علوم پزشکی با همکاری شهرداری اراک نسبت به تهیه و تصویب طرح فوق الذکر در مراجع ذیربط اقدام کنند.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم اضافه کرد: در همین راستا در این جلسه مقرر شد که زمین متعلق به شرکت پخش فرآورده های نفتی روبروی بیمارستان حضرت ولیعصر(عج) با تامین فضای اداری مورد نیاز شرکت پخش فراوردهای نفتی در نقطه ای دیگر، برای احداث پارکینگ طبقاتی با ظرفیت بالا، در اختیار بیمارستان ولیعصر(عج) قرار گیرد

برچسب‌ها:, ,