کشف بیش از ۳۷ کیلو گرم تریاک در عملیات پلیس

مرداد 15, 1401
117 بازدید

فرمانده انتظامی خمین خبرداد ؛ کشف بیش از ۳۷ کیلو گرم تریاک در عملیات پلیس خمین–پایگاه خبری چشم براه: فرمانده انتظامی شهرستان خمین از کشف ۳۷ کیلو و ۵۰۰ گرم تریاک در عملیات دستگیری دوقاچاقچی مواد مخدر در این شهرستان خبر داد. به گزارش خبرنگار پایگاه خبری چشم براه؛ سرهنگ هادی افراسیابی اظهار داشت: روز […]

فرمانده انتظامی خمین خبرداد ؛

کشف بیش از ۳۷ کیلو گرم تریاک در عملیات پلیس

خمین–پایگاه خبری چشم براه:
فرمانده انتظامی شهرستان خمین از کشف ۳۷ کیلو و ۵۰۰ گرم تریاک در عملیات دستگیری دوقاچاقچی مواد مخدر در این شهرستان خبر داد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری چشم براه؛ سرهنگ هادی افراسیابی اظهار داشت: روز گذشته ماموران پليس مبارزه با مواد مخدر شهرستان خمین در تحقیقاتی از فعالیت فردی در زمینه تهیه و توزیع مواد مخدر در این شهرستان مطلع شدند.

وی افزود: در ادامه تحقیقات پلیس مشخص شد فرد قاچاقچی در حین خرید مقادیری مواد مخدر از فردی دیگر که مواد را از یکی از استان های همجوار به خمین انتقال داده است می باشد.

فرمانده انتظامی شهرستان خمین با اشاره به شناسایی مخفیگاه متهمان اظهار داشت: در عملیات ماموران مبارزه با مواد مخدر خمین و ماموران کلانتری ۱۱ و ۱۲ و پاسگاه انتظامی حشمتیه این شهرستان هر دو قاچاقچی دستگیر و ۳۷ کیلو و ۵۰۰ گرم تریاک کشف شد.

افراسیابی در پايان با تاكيد بر تداوم و استمرار مبارزه همه جانبه و برخورد قاطع پليس با قاچاقچيان مواد مخدر خاطر نشان کرد: متهمان پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند.