کشف جسد مجهول الهویه در فراهان

اسفند 24, 1400
472 بازدید

معاون فرهنگی و اجتماعی فرماندهی انتظامی استان مرکزی خبرداد؛ کشف جسد مجهول الهویه در فراهان   اراک– پایگاه خبری چشم براه: معاون فرهنگي و اجتماعی فرماندهی انتظامی استان از کشف جسد فردی مجهول ‌الهویه در یکی از روستاهای شهرستان فراهان خبرداد. ‌ ‌ به گزارش پایگاه خبری چشم براه؛ به نقل از پایگاه خبری پلیس؛ […]

معاون فرهنگی و اجتماعی فرماندهی انتظامی استان مرکزی خبرداد؛

کشف جسد مجهول الهویه در فراهان

 

اراک– پایگاه خبری چشم براه:
معاون فرهنگي و اجتماعی فرماندهی انتظامی استان از کشف جسد فردی مجهول ‌الهویه در یکی از روستاهای شهرستان فراهان خبرداد.

‌ ‌ به گزارش پایگاه خبری چشم براه؛ به نقل از پایگاه خبری پلیس؛ سرهنگ محمود خلجی اظهار داشت: در پی اعلام مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر کشف جسد فردی در شهرستان فراهان، بلافاصله ماموران انتظامی به محل كشف جسد اعزام شدند.

وی بیان کرد: با حضور تيم گشت انتظامي در محل، قسمتي از بدن و اسكلت انسان، در اراضی کشاورزی یکی از روستاهای شهرستان فراهان كشف شد.

وی با اشاره به اینکه؛ تحقيقات پليس درمورد شناسايي و مشخص شدن هويت جسد كشف شده ادامه دارد افزود: با هماهنگي انجام شده با دستگاه قضائي، جسد کشف شده براي بررسي دقيق علت مرگ،‌ به پزشكي قانوني انتقال داده شد.

معاون فرهنگي و اجتماعی فرماندهی انتظامی استان مرکزی در پایان با اشاره به اينكه جسد كشف شده به علت گذشت زمان متلاشي شده است گفت: از آنجا که در بررسي هاي اوليه امكان تشخيص علت مرگ ميسر نبوده است، شهروندان هرگز به شایعات در مورد این حادثه توجه نکرده و اخبار موثق و دقیق را تنها از منابع خبری معتبر دنبال کنند.