کشف دستگاه گنج یاب قاچاق میلیاردی در محلات

آبان 24, 1401
97 بازدید

کشف دستگاه گنج یاب قاچاق میلیاردی در محلات   اراک –پایگاه خبری چشم براه: فرمانده انتظامي شهرستان محلات از کشف يک دستگاه گنج ياب قاچاق به ارزش ۲ ميليارد ريال از یک دامداری، دراين شهرستان خبر داد. به گزارش خبرنگار پایگاه خبری چشم براه، به نقل از اطلاع رسانی پلیس سرهنگ عباس محمد رضائی گفت: […]

کشف دستگاه گنج یاب قاچاق میلیاردی در محلات

 

اراک –پایگاه خبری چشم براه:
فرمانده انتظامي شهرستان محلات از کشف يک دستگاه گنج ياب قاچاق به ارزش ۲ ميليارد ريال از یک دامداری، دراين شهرستان خبر داد.
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری چشم براه، به نقل از اطلاع رسانی پلیس سرهنگ عباس محمد رضائی گفت: در پي اطلاع واصله، مبني بر پنهان سازی یک دستگاه گنج یاب قاچاق از سوی فردی در دامداری خود، ماموران بلافاصله پس از هماهنگی با دستگاه قضائی، به محل مورد نظر اعزام شدند.
وی با اشاره به کشف يك دستگاه گنج یاب قاچاق و دیگر متعلقات وابسته به آن در بازرسی مأموران افزود: ارزش تقریبی گنج یاب قاچاق کشف شده در این عملیات، از سوی کارشناسان مربوطه ۲ میلیارد ریال ارزیابی شده است.
فرمانده انتظامي شهرستان محلات در پایان با اشاره به معرفی متهم دستگیر شده در این عملیات پس از تشکیل پرونده مقدماتی برای سیر مراحل قانونی افزود: برخورد قاطع با قاچاقچیان کالا بصورت جدي در دستور کار پلیس است و شهروندان می توانند فعاليت‌هاي غیرقانونی افراد سودجو را به منظور برخورد با مجرمان ، از طريق تماس با شماره تلفن ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.