کشف علمی ۵ دستگاه موتورسیکلت سرقتی در شازند

مرداد 30, 1401
40 بازدید

فرمانده انتظامي شهرستان شازند خبر داد ؛ کشف علمی ۵ دستگاه موتورسیکلت سرقتی در شازند   شازند –پایگاه خبری چشم براه: فرمانده انتظامي شهرستان شازند از کشف علمی ۵ دستگاه موتور سیکلت سرقتی در اجراي طرح سرکشی از پارکینگ های عمومي در اين شهرستان خبرداد. به گزارش خبرنگار پایگاه خبری چشم براه ؛سرهنگ عبدالرضا جودكی؛ […]

فرمانده انتظامي شهرستان شازند خبر داد ؛

کشف علمی ۵ دستگاه موتورسیکلت سرقتی در شازند

 

شازند –پایگاه خبری چشم براه:
فرمانده انتظامي شهرستان شازند از کشف علمی ۵ دستگاه موتور سیکلت سرقتی در اجراي طرح سرکشی از پارکینگ های عمومي در اين شهرستان خبرداد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری چشم براه ؛سرهنگ عبدالرضا جودكی؛ بیان داشت: با توجه به شيوه و شگرد سارقان وسايل نقليه در مخدوش نمودن ارکان اصلي آنها به منظور گمراه نمودن مأموران در رسيدن به مالک اصلی و آشکار نشدن جرم سرقت، بررسی موضوع به صورت ویژه در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی شهرستان شازند قرار گرفت.

وی خاطر نشان کرد: با بکار گيري روش هاي علمي و تخصصي و استفاده از ابزار تشخيص فني ، کارآگاهان موفق به کشف ۵ دستگاه موتور سیکلت سرقتی در این پارکینگ ها شدند.

فرمانده انتظامي شهرستان شازند در پایان با اشاره به تلاش مأموران، به منظور انجام تمهیدات لازم قانونی برای تحویل موتور سیکلت های کشف شده به مالباختگان افزود: شهروندان می‌توانند در کلیه ساعات شبانه روز از طریق تلفن ۱۱۰ گزارش‌ها و اطلاعات خود را به پلیس ارائه دهند.