کشف فلزیاب های قاچاق ۲ ميلياردي در شازند

خرداد 26, 1401
110 بازدید

فرمانده انتظامی شهرستان شازند خبرداد؛ کشف فلزیاب های قاچاق ۲ ميلياردي در شازند   اراک–پایگاه خبری چشم براه: فرمانده انتظامی شهرستان شازند از توقیف یک دستگاه سواری و کشف ۲ دستگاه فلزیاب خارجي قاچاق به ارزش تقریبی ۲ میلیارد ریال دربازرسی از آن خبر داد. به گزارش پایگاه خبری چشم براه، سرهنگ عبد الرضا جودکی […]

فرمانده انتظامی شهرستان شازند خبرداد؛

کشف فلزیاب های قاچاق ۲ ميلياردي در شازند

 

اراک–پایگاه خبری چشم براه:
فرمانده انتظامی شهرستان شازند از توقیف یک دستگاه سواری و کشف ۲ دستگاه فلزیاب خارجي قاچاق به ارزش تقریبی ۲ میلیارد ریال دربازرسی از آن خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری چشم براه، سرهنگ عبد الرضا جودکی بيان داشت: در راستاي طرح برخورد با قاچاق كالا،روز گذشته مأموران انتظامی ایست و بازرسی شهرستان شازند در هنگام کنترل محورهای مواصلاتی، به یک دستگاه خودروی سواری مشکوک و پس از انجام اقدامات فني و تخصصي لازم، آن را براي بررسي بيشتر متوقف كردند.

وی خاطرنشان کرد: مأموران انتظامي در بازرسی از اين خودرو موفق به کشف دستگاه دستگاه فلزیاب خارجي قاچاق، به همراه دیگر متعلقات آنها شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان شازند با اشاره به اینکه ارزش دستگاه های کشف شده برابر نظر كارشناسان اقتصادی این پلیس ۲ میلیارد ریال برآورد شده است، افزود: متهم دستگیر شده در این عملیات براي سیر مراحل قانونی به دستگاه قضائی معرفی شدند.