کشف فلزیاب های قاچاق ۵ ميلياردي در شازند

شهریور 8, 1401
64 بازدید

فرمانده انتظامی شازند خبر داد؛ کشف فلزیاب های قاچاق ۵ ميلياردي در شازند   شازند –پایگاه خبری چشم براه: فرمانده انتظامی شهرستان شازند از توقیف یک دستگاه سواری و کشف ۳ دستگاه فلزیاب به ارزش تقریبی ۵ میلیارد ریال دربازرسی از آن خبر داد. به گزارش خبرنگار پایگاه خبری چشم براه، سرهنگ عبد الرضا جودکی […]

فرمانده انتظامی شازند خبر داد؛

کشف فلزیاب های قاچاق ۵ ميلياردي در شازند

 

شازند –پایگاه خبری چشم براه:
فرمانده انتظامی شهرستان شازند از توقیف یک دستگاه سواری و کشف ۳ دستگاه فلزیاب به ارزش تقریبی ۵ میلیارد ریال دربازرسی از آن خبر داد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری چشم براه، سرهنگ عبد الرضا جودکی در این باره گفت: در راستاي طرح برخورد با قاچاق كالا،روز گذشته مأموران انتظامی ایست و بازرسی توره شهرستان شازند در هنگام کنترل محورهای مواصلاتی، به یک دستگاه خودروی سواری مشکوک و پس از انجام اقدامات فني و تخصصي لازم، آن را براي بررسي بيشتر متوقف كردند.

وی خاطرنشان کرد: مأموران انتظامي در بازرسی از اين خودرو موفق به کشف ۳ دستگاه فلزیاب خارجي قاچاق، به همراه دیگر متعلقات آنها شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان شازند در پایان با اشاره به اینکه ارزش دستگاه های کشف شده برابر نظر كارشناسان این پلیس ۵ میلیارد ریال برآورد شده است، افزود: متهم دستگیر شده در این عملیات براي سیر مراحل قانونی به دستگاه قضائی معرفی شدند.