کشف و ضبط فلزیاب غیرمجاز در شازند

کشف و ضبط فلزیاب غیرمجاز در شازند
آذر 25, 1400
229 بازدید

رئیس میراث فرهنگی شازند خبرداد، کشف و ضبط فلزیاب غیرمجاز در شازند اراک– رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان شازند، از کشف و ضبط یک دستگاه فلزیاب غیرمجاز در این شهرستان خبر داد. به گزارش خبرنگار سایت خبری چشم براه به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری وصنایع دستی […]

رئیس میراث فرهنگی شازند خبرداد،

کشف و ضبط فلزیاب غیرمجاز در شازند

اراک– رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان شازند، از کشف و ضبط یک دستگاه فلزیاب غیرمجاز در این شهرستان خبر داد.

به گزارش خبرنگار سایت خبری چشم براه به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری وصنایع دستی استان مرکزی، اتابکی اظهار کرد این دستگاه فلزیاب غیرمجاز در ایستگاه بازرسی توره از خودرو سواری توسط ماموران مبارزه با قاچاق کالا در پلیس راه توره کشف و ضبط شد.

وی افزود: راننده گان خودروهای مذکور نیز پس از سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی شدند.

رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شازند با اشاره به اینکه برخورد با سودجویان و مقابله با قاچاقچیان به صورت مستمر در دستور کار قرار دارد، بیان داشت: شهروندان در صورت اطلاع از فعالیت های غیرمجاز افراد سودجو و سوداگران میراث‌فرهنگی، مراتب را در اسرع وقت از طریق شماره تلفن ۳۳۲۵۸۰۴۱ اطلاع‌رسانی کنند.

وی گفت: خرید و فروش، نگهداری و استفاده از دستگاه های فلزیاب منوط به اخذ مجوز از وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی است.

وی ادامه داد: فروشندگان باید دستگاه های یاد شده را فقط به اشخاصی که مجوز دریافت کرده‌اند بفروشند. و نسخه‌ای از برگ فروش مشتمل بر مشخصات خریداری و مشخصات فنی دستگاه به وزارتخانه ارسال کنند.