کشف ۱۲۵ دستگاه تلویزیون خارجی در اراک

تیر 4, 1401
290 بازدید

فرمانده انتظامی استان مرکزی: کشف ۱۲۵ دستگاه تلویزیون خارجی در اراک   اراک–پایگاه خبری چشم براه: فرمانده انتظامی استان مرکزی از کشف ۱۲۵ دستگاه تلویزیون خارجی قاچاق به ارزش بیش از ۳۴ میلیارد ریال در عملیات توقیف یک دستگاه کامیون در اراک خبر داد. به گزارش پایگاه خبری چشم براه؛ سردار حسن مفخمی شهرستانی در […]

فرمانده انتظامی استان مرکزی:

کشف ۱۲۵ دستگاه تلویزیون خارجی در اراک

 

اراک–پایگاه خبری چشم براه:
فرمانده انتظامی استان مرکزی از کشف ۱۲۵ دستگاه تلویزیون خارجی قاچاق به ارزش بیش از ۳۴ میلیارد ریال در عملیات توقیف یک دستگاه کامیون در اراک خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری چشم براه؛ سردار حسن مفخمی شهرستانی در تشریح جزئیات این خبر بیان داشت: مأموران پلیس امنیت اقتصادی استان مرکزی در پي اقدامات اطلاعاتي و تحقیقاتي خود از تردد یک دستگاه کامیون حامل كالاي قاچاق از طريق محورهاي مواصلاتي استان مرکزي به مقصد تهران مطلع شدند.

وی افزود: با حضور ماموران پلیس امنیت اقتصادی استان در محور و تشدید کنترل خودروهای عبوری کامیون مورد نظر شناسایی و در عملیاتی متوقف شد.

فرمانده انتظامی استان خاطر نشان کرد: در بازرسی ازکامیون توقیفی ۱۲۵ دستگاه تلویزیون خارجی قاچاق به ارزش ۳۴ میلیارد و ۴۰۰ میلیون ریال کشف و یک نفر در این رابطه دستگیر و پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شد.