کشف ۳۷۵ کیلوگرم مواد اولیه تاریخ مصرف گذشته و فاقد مشخصات

اسفند 24, 1400
168 بازدید

کشف ۳۷۵ کیلوگرم مواد اولیه تاریخ مصرف گذشته و فاقد مشخصات اراک–پایگاه خبری چشم براه: مدیر اداره نظارت بر مواد غذایی معاونت غذا و دارو اراک گفت: در راستای ارتقا سلامت شهروندان و در ادامه تشدید بازرسی های سرزده از مراکز حساس تولید مواد غذایی، بازرسان اداره نظارت بر مواد غذایی موفق به کشف ۳۷۵ […]

کشف ۳۷۵ کیلوگرم مواد اولیه تاریخ مصرف گذشته و فاقد مشخصات

اراک–پایگاه خبری چشم براه:
مدیر اداره نظارت بر مواد غذایی معاونت غذا و دارو اراک گفت: در راستای ارتقا سلامت شهروندان و در ادامه تشدید بازرسی های سرزده از مراکز حساس تولید مواد غذایی، بازرسان اداره نظارت بر مواد غذایی موفق به کشف ۳۷۵ کیلوگرم مواد اولیه تاریخ گذشته و فاقد مشخصات در اراک شدند.

به گزارش پایگاه خبری چشم براه به نقل از روابط عمومی معاونت غذا و دارو اراک،  رضا تاجیک مدیر اداره نظارت بر مواد غذایی معاونت غذا و دارو اظهار کرد: با توجه به لزوم کنترل و نظارت، در این خصوص از واحد های تولیدی غذایی و آشامیدنی از یک کارخانه در شهر اراک بازرسی شد.

دکتر افزود: طی این بازرسی توسط کارشناسان اداره نظارت بر مواد غذایی و بهداشتی به میزان ۳۷۵ کیلوگرم مواد اولیه تاریخ مصرف گذشته و فاقد مشخصات کشف و توقیف شد و واحد متخلف به مراجع قضایی معرفی گردید.
مدیر اداره نظارت بر مواد غذایی در پایان به کلیه شهروندان توصیه کرد: در صورت مشاهده هرگونه تخلف و مشکل کمبود دارویی، شکایات، مشاهده با شماره تلفن ۱۹۰ تماس بگیرند.