کشف ۵۰۰۰ قلم انواع داروهای غیر مجاز در طرح نظارت بر عطار های اراک

بهمن 30, 1401
72 بازدید

کشف ۵۰۰۰ قلم انواع داروهای غیر مجاز در طرح نظارت بر عطار های اراک   اراک –پایگاه خبری چشم براه: رئیس اداره نظارت بر اماکن عمومی فرماندهی انتظامی استان مرکزی از کشف بیش از ۵۰۰۰ قلم انواع داروهای غیر مجاز در اجرای طرح نظارت بر عطاری ها در اراک خبر داد. به گزارش خبرنگار خبرگزاری […]

کشف ۵۰۰۰ قلم انواع داروهای غیر مجاز در طرح نظارت بر عطار های اراک

 

اراک –پایگاه خبری چشم براه:
رئیس اداره نظارت بر اماکن عمومی فرماندهی انتظامی استان مرکزی از کشف بیش از ۵۰۰۰ قلم انواع داروهای غیر مجاز در اجرای طرح نظارت بر عطاری ها در اراک خبر داد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری چشم به راه به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ مهدی تقوی گفت: در طرح نظارت بر عطاری های شهرستان اراك، از ۸ واحد صنفی بازدید و ۵ هزار و ۱۰۰ قلم انواع داروی غیر مجاز به ارزش تقریبی ۱۹۵ میلیون ریال در بازرسی از آنان کشف شد.
وی اظهار کرد: با توجه به گزارش ها و درخواست های مردمی در خصوص تشدید نظارت بر واحدهای صنفی عطاری، پس از هماهنگي با دستگاه قضائي، طرح نظارت بر واحدهای صنفی عرضه کننده داروهای گیاهی( عطاری ها) با مشارکت کارشناسان دانشگاه علوم پزشکي در شهرستان اراک اجرا شد.
وی با اشاره به بازدید از ۸ واحد صنفی در طرح مورد نظر خاطرنشان کرد: در بازدید از این عطاری ها، ۵ هزا ر و ۱۰۰ قلم انواع داروی غیر مجاز کشف شد.
رئیس اداره نظارت بر اماکن عمومی فرماندهی انتظامی استان مرکزی، در پایان با اشاره به ارزش ۱۹۵ میلیون ریالی داروهای غیر مجاز کشف شده در این طرح نظارتی افزود: در پایان این طرح، متصدیان واحدهای صنفی متخلف پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به دستگاه قضائی معرفی شدند.