کشف ۶۵ کیلو هروئین در استان مرکزی

کشف ۶۵ کیلو هروئین در استان مرکزی
آبان 22, 1400
382 بازدید

فرمانده انتظامی استان مرکزی خبر داد؛ کشف ۶۵ کیلو هروئین در استان مرکزی اراک– فرمانده انتظامی استان از کشف ۶۵ کیلو گرم هروئین در ۲ عملیات جداگانه در استان خبر داد و گفت: یک توزیع کننده عمده مواد مخدر نیز دستگیر شد. به گزارش خبرنگار سایت خبری چشم براه؛ به نقل از پایگاه خبری پلیس […]

فرمانده انتظامی استان مرکزی خبر داد؛
کشف ۶۵ کیلو هروئین در استان مرکزی

اراک– فرمانده انتظامی استان از کشف ۶۵ کیلو گرم هروئین در ۲ عملیات جداگانه در استان خبر داد و گفت: یک توزیع کننده عمده مواد مخدر نیز دستگیر شد.

به گزارش خبرنگار سایت خبری چشم براه؛ به نقل از پایگاه خبری پلیس سردار”حسن مفخمی شهرستانی” درباره این خبر بیان داشت: در پي كسب خبري در زمینه جاسازي و انتقال مقادیر زیادی مواد مخدر از سوی دو توزیع کننده از استان های جنوبی به مقصد تهران ،مأموران پليس مبارزه با مواد مخدر شهرستان هاي دليجان و آشتيان ، برنامه ريزي عملياتي لازم را براي بررسي موضوع آغاز کردند.

وی خاطرنشان کرد: در تحقيقات تکمیلی ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان، مشخص شد که مواد مخدر در قالب۲ محموله از مسیر های مختلف با ۲ دستگاه خودروی سواری در حال انتقال به سمت پایتخت می باشد.

فرمانده انتظامی استان مرکزی افزود: مأموران این پلیس پس از اتمام تحقیقات میدانی و تعیین مسير حرکت خودرو ها، در هماهنگی با دستگاه قضائي، موفق به توقیف هر ۲ خودروی حامل مواد مخدر در عملیات های جداگانه و در شهرستان های آشتیان و دلیجان شدند.

مفخمی شهرستانی اظهار داشت: در بازرسی مأموران پلیس از خودروهای توقیفی، کیلو گرم هروئین کشف و یک توزیع کننده مواد مخدر نیز دستگیر شد.

فرمانده انتظامی استان مرکزی در پايان با تأکید برعزم قاطع پلیس در مبارزه مستمر و هدفمند با پدیده شوم مواد مخدر در کشور بیان کرد: متهم دستگیر شده در این عملیات پس از تشکیل پرونده مقدماتی برای سیرمراحل قانونی به دستگاه قضائی معرفی شد.