کشف ۷۱ دستگاه استخراج ارز دیجیتال میلیاردی قاچاق درساوه

کشف ۷۱ دستگاه استخراج ارز دیجیتال میلیاردی قاچاق درساوه
شهریور 30, 1400
342 بازدید

ساوه،–فرمانده انتظامی شهرستان ساوه از کشف ۷۱ دستگاه استخراج ارز ديجيتال(ماینر) قاچاق به ارزش تقریبی یک میلیارد و ۱۳۰ میلیون ریال از واحدهای صنعتی، درعملیات مأموران انتظامی این شهرستان خبر داد. به گزارش خبرنگار سایت خبری چشم براه سرهنگ علي اكبر عيسي آبادي بیان داشت: روز گذشته مأموران انتظامی کلانتری شهرستان ساوه از طریق کار […]

ساوه،–فرمانده انتظامی شهرستان ساوه از کشف ۷۱ دستگاه استخراج ارز ديجيتال(ماینر) قاچاق به ارزش تقریبی یک میلیارد و ۱۳۰ میلیون ریال از واحدهای صنعتی، درعملیات مأموران انتظامی این شهرستان خبر داد.

به گزارش خبرنگار سایت خبری چشم براه سرهنگ علي اكبر عيسي آبادي بیان داشت: روز گذشته مأموران انتظامی کلانتری شهرستان ساوه از طریق کار از دپوی تعداد زیادی دستگاه استخراج ارز ديجيتال(ماینر) در ۲ واحد کارگاهی و یک کارخانه صنعتی در سطح این شهرستان مطلع شده و موضوع را در دستور كار خود قرار دادند.

وی خاطرنشان کرد: مأموران انتظامي پس از شناسايي واحدهای صنعتی مورد نظر و هماهنگی با دستگاه قضائی، در بازديد از آنها موفق به کشف تعداد ۷۱ دستگاه استخراج ارز ديجيتال(ماینر) قاچاق،فاقد هر گونه مدارك قانونی شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان ساوه با اشاره به ارزش تقریبی یک میلیارد و ۱۳۰ میلیون ریال دستگاه های کشف شده از سوی کارشناسان قاچاق کالا و ارز پلیس این شهرستان افزود: ۳ متهم دستگیر شده در این عملیات پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به دستگاه قضائی معرفی شدند.