کشف ۸۲ کیلو گرم تریاک در عملیات مشترک پلیسی

کشف ۸۲ کیلو گرم تریاک در عملیات مشترک پلیسی
مهر 7, 1401
57 بازدید

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر مرکزی: کشف ۸۲ کیلو گرم تریاک در عملیات مشترک پلیسی   اراک –پایگاه خبری چشم براه: رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان از کشف بيش از ۸۲ کیلوگرم تریاک در عملیات مشترک توقیف یک دستگاه خودروی سواری حامل مواد مخدر با پلیس شهرستان لارستان خبرداد. به گزارش خبرنگار […]

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر مرکزی:

کشف ۸۲ کیلو گرم تریاک در عملیات مشترک پلیسی

 

اراک –پایگاه خبری چشم براه:
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان از کشف بيش از ۸۲ کیلوگرم تریاک در عملیات مشترک توقیف یک دستگاه خودروی سواری حامل مواد مخدر با پلیس شهرستان لارستان خبرداد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری چشم براه، سرهنگ حسین شمسایی فرد درباره این عملیات بیان داشت: با اقدامات اطلاعاتي مأموران عمليات ويژه پليس مبارزه با موادمخدر استان مرکزی مبني بر انتقال یک محموله مواد مخدر از استان فارس به مقصد استانهاي شمال غربي ، هماهنگي لازم جهت شناسايي و دستگيري قاچاقچيان آغاز شد.

وی خاطرنشان کرد:در بستر این عملیات موفقیت آمیزکه با هدایت اطلاعاتی لحظه به لحظه از سوی ماموران کاربلد و خبره پلیس مبارزه با مواد مخدراستان مرکزی انجام شد، در نهایت مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان میانه آذربایجان شرقی، خودروی سواری حامل مواد مخدر را در سطح محور مواصلاتی این شهرستان، توقیف كه در بازرسی از آن ۸۲ کیلوگرم و ۵۰۰ گرم تریاک کشف شد.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان مرکزی در پایان با مثبت ارزیابی کردن همکاری های درون سازمانی در فراجا به منظور برخورد قاطع با قاچاقچیان مواد مخدر افزود: متهم دستگیر شده در این عملیات پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به دستگاه قضائی معرفی شد.