کمیجان تمام قد آماده پذیرایی مسافران نوروزی

اسفند 8, 1400
378 بازدید

رئیس اداره میراث فرهنگی کمیجان خبر داد؛ کمیجان تمام قد آماده پذیرایی مسافران نوروزی اراک– رئیس اداره میراث فرهنگی؛ گردشگری و صنایع دستی شهرستان کمیجان گفت: با هماهنگی انجام شده ادارات؛ نهادها و دستگاه‌های اجرایی برای میزبانی و پذیرایی از مسافران نوروزی ۱۴۰۱ اعلام آمادگی کردند. به گزارش خبرنگار پایگاه خبری چشم براه به نقل […]

رئیس اداره میراث فرهنگی کمیجان خبر داد؛

کمیجان تمام قد آماده پذیرایی مسافران نوروزی

اراک– رئیس اداره میراث فرهنگی؛ گردشگری و صنایع دستی شهرستان کمیجان گفت: با هماهنگی انجام شده ادارات؛ نهادها و دستگاه‌های اجرایی برای میزبانی و پذیرایی از مسافران نوروزی ۱۴۰۱ اعلام آمادگی کردند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری چشم براه به نقل از روابط عمومی میراث فرهنگی؛ گردشگری و صنایع دستی استان مرکزی سعیدی نیکنام اظهار کرد: جلسه ستاد خدمات سفر شهرستان کمیجان به ریاست فرماندار و باحضور مدیران و دستگاههای خدمات رسان این شهرستان در محل فرمانداری برگزار شد.

وی اظهارداشت:‌ برنامه‌ریزی و اقدامات ادارات و دستگاه‌های اجرابی باید بر اساس تصمیمات اتخاذ شده و دستورالعمل‌های ستاد ملی مقابله با کرونا باشد.

نیک‌نام افزود: در این جلسه ضمن تشکیل کمیته‌های ۱۰ گانه طبق روال سال‌های گذشته، تمهیدات لازم به قید فوریت بر رعایت دقیق و کامل نظافت و بهداشت عمومی در اقامتگاه‌ها، هتل‌ها، رستوران‌ها و بویژه سرویس‌های بهداشتی و نمازخانه‌های سطح شهرستان و بین راهی برای ارائه خدمات شایسته به مسافران و گردشگران تاکید شد.