گام دوم انقلاب جهاد تبیین نیازمند نقش‌آفرینی جوانان/ میدان‌جهاد تبیین نیازمند جوانان با انگیزه وخلاق

اسفند 3, 1400
339 بازدید

فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی: گام دوم انقلاب جهاد تبیین نیازمند نقش‌آفرینی جوانان/ میدان‌جهاد تبیین نیازمند جوانان با انگیزه وخلاق   اراک– فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی گفت: گام دوم انقلاب جبهه جهاد تبیین نیازمند نقش آفرینی جوانان است و اساس جهاد تبیین امیدآفرینی و ترسیم آینده درخشان ایران اسلامی است. به گزارش […]

فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی:

گام دوم انقلاب جهاد تبیین نیازمند نقش‌آفرینی جوانان/ میدان‌جهاد تبیین نیازمند جوانان با انگیزه وخلاق

 

اراک– فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی گفت: گام دوم انقلاب جبهه جهاد تبیین نیازمند نقش آفرینی جوانان است و اساس جهاد تبیین امیدآفرینی و ترسیم آینده درخشان ایران اسلامی است.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری چشم براه، سردار محسن کریمی در نشست ستاد کنگره ملی نقش امام خمینی(ره) در دفاع مقدس و ۶۲۰۰ شهید استان مرکزی اظهار کرد: یکی از مهم‌ترین الزامات در گام دوم انقلاب جهاد تبیین است و مقام معظم رهبری با بیانیه گام دوم که نمونه ای جهاد تبیین می باشد مسیر را برای حرکت شتابنده مشخص کرده است.

وی افزود: با توجه به نقش مهم جوانان در گام دوم انقلاب جبهه جهاد تبیین نیازمند نقش آفرینی جوانان است و باید در راستای خنثی سازی توطئه های دشمنان شجاعانه و به موقع عمل کنند.

وی ادامه داد: لذا عنوان جهاد که یک امر مستمر است به کار برده شده و باید همه توان در تحقق فرمان جهاد تبیین پای کار بیاید.

فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی؛ خلاقیت و ابتکار را در جهاد تبیین از الزامات اساسی عنوان کرد و گفت: امروز میدان جهاد تبیین به جوانان باانگیزه و با اراده نیاز دارد و اساس جهاد تبیین امیدآفرینی و ترسیم آینده درخشان ایران اسلامی است.