گردهمائی خیرین اورژانس ۱۱۵ استان مرکزی در اراک

گردهمائی خیرین اورژانس ۱۱۵ استان مرکزی در اراک
شهریور 30, 1400
431 بازدید

  اراک–آیین بزرگداشت روز اورژانس و فوریت های پزشکی استان مرکزی در اراک بر گزارشد. به گزارش خبرنگار سایت خبری چشم براه در این آئین رییس دانشگاه علوم پزشکی اراک، ضمن تشکر و قدردانی از زحمات همکاران اورژانس پیش بیمارستانی به خصوص بعد از شیوع بیماری کرونا گفت: شاهد افزایش چشمگیر تعداد تماس‌های مردمی با […]

 

اراک–آیین بزرگداشت روز اورژانس و فوریت های پزشکی استان مرکزی در اراک بر گزارشد.

به گزارش خبرنگار سایت خبری چشم براه در این آئین رییس دانشگاه علوم پزشکی اراک، ضمن تشکر و قدردانی از زحمات همکاران اورژانس پیش بیمارستانی به خصوص بعد از شیوع بیماری کرونا گفت: شاهد افزایش چشمگیر تعداد تماس‌های مردمی با اورژانس و افزایش ماموریت های این همکاران بوده و هستیم و دست تک تک این عزیزان را به گرمی می فشاریم.

دکتر سید محمد جمالیان خاطرنشان کرد: اورژانس پیش بیمارستانی و فوریت های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی اراک از ابتدای شیوع بیماری کووید۱۹ با تمام قوا به مردم خدمات رسانی کرده و خواهد کرد.

وی افزود: گذر از خیزهای پی در پی کرونا جز با تلاش و مجاهدت مدافعان سلامت ممکن نمی‌شد که در آن میان اورژانس ۱۱۵ نقش مهمی در فرآیند درمان مبتلایان به کووید ۱۹ و انتقال بیماران بدحال به مراکز درمانی، به‌ ویژه در موج پنجم اوج‌گیری این ویروس ایفا کرده است.

جمالیان خاطر نشان کرد: همزمان به رسیدگی به بیماران کرونایی، بقیه ماموریت های اورژانس مربوط به سوانح رانندگی، ماموریت های غیرتصادفی مانند سکته قلبی و مغزی بوده است که نشان می دهد چه در روزهای کرونایی و چه غیر کرونایی(قبل از شیوع و انشالله بعد از ریشه کنی) همکاران اورژانس بیکار نمی نشینند و دائما در حال تلاش برای حفظ سلامتی همنوعان خود هستند.

گفتنی است در پایان این جلسه شرکت املاح معدنی که یکی از صنایع کلانشهر اراک است از خیرین این حوزه با اهداء لوح، قدردانی کرد.

برچسب‌ها:, , ,