۰۰۰ ۴ فقره تسهیلات قرض الحسنه به مددجویان کمیته امداد استان مرکزی پرداخت شد

۰۰۰ ۴ فقره تسهیلات قرض الحسنه به مددجویان کمیته امداد استان مرکزی پرداخت شد
دی 22, 1400
182 بازدید

در ۹ ماه سال جاری، ۰۰۰ ۴ فقره تسهیلات قرض الحسنه به مددجویان کمیته امداد استان مرکزی پرداخت شد اراک– مدیر صندوق امداد ولایت کمیته امداد استان مرکزی از پرداخت بالغ بر ۴ هزار و ۲۳۹ فقره تسهیلات قرض الحسنه در ۹ ماه سال جاری به مددجویان تحت پوشش این نهاد مردمی و حمایتی خبر […]

در ۹ ماه سال جاری،

۰۰۰ ۴ فقره تسهیلات قرض الحسنه به مددجویان کمیته امداد استان مرکزی پرداخت شد

اراک– مدیر صندوق امداد ولایت کمیته امداد استان مرکزی از پرداخت بالغ بر ۴ هزار و ۲۳۹ فقره تسهیلات قرض الحسنه در ۹ ماه سال جاری به مددجویان تحت پوشش این نهاد مردمی و حمایتی خبر داد.

به گزارش خبرنگار خبری سایت خبری چشم براه، به نقل از روابط عمومی کمیته امداد استان مرکزی، احمد رفیعی اظهار کرد: این تسهیلات با اعتباری بالغ بر ۴۳ میلیارد و ۵۱۷ میلیون تومان در قالب اشتغال، ودیعه مسکن، فرهنگی، درمان و کارگشایی به نیازمندان پرداخت شده است.

وی اظهار کرد: صندوق قرض الحسنه امداد ولایت وابسته به کمیته امداد است که با هدف پرداخت حداکثری وام‌ قرض‌الحسنه‌ برای توانمندسازی اقشار ضعیف جامعه، گرفتن کمترین کارمزد در مقایسه با بانک‌ها، مؤسسات مالی و اعتباری و سایر صندوق‌های قرض‌الحسنه شکل گرفته است.
وی افزود: طی ماهه امسال ۴هزارو ۲۳۹ فقره تسهیلات قرض الحسنه با اعتبار ۴۳ میلیاردو ۵۱۷ میلیون تومان در قالب اشتغال ،ودیعه مسکن ،فرهنگی، درمان و کارگشایی به نیازمندان پرداخت شده است.

مدیر صندوق امداد ولایت استان مرکزی از خیران و نیکوکاران به‌منظور سپرده‌گذاری در صندوق امداد ولایت دعوت کرد و گفت: با همکاری خیران و افزایش کمک‌ها و سپرده‌های آنان در صندوق امداد ولایت می‌توان تسهیلات بیشتری به نیازمندان پرداخت کرد.