۱۰کودک مبتلا به سرطان به زندگی دوباره بازگشتند 

۱۰کودک مبتلا به سرطان به زندگی دوباره بازگشتند 
آبان 2, 1401
125 بازدید

فوق تخصص بیماری خون و سرطان کودکان خبر داد، ۱۰کودک مبتلا به سرطان به زندگی دوباره بازگشتند       اراک–پایگاه خبری چشم براه: متخصص کودکان و نوزادان و فوق تخصص بیماری‌های خون و سرطان کودکان بیمارستان امیرکبیر اراک ، از مثبت شدن تست نهایی آزمایشات ۱۰ کودک مبتلا به سرطان و بازگشتشان به زندگی […]

فوق تخصص بیماری خون و سرطان کودکان خبر داد،

۱۰کودک مبتلا به سرطان به زندگی دوباره بازگشتند

 

 

 

اراک–پایگاه خبری چشم براه:

متخصص کودکان و نوزادان و فوق تخصص بیماری‌های خون و سرطان کودکان بیمارستان امیرکبیر اراک ، از مثبت شدن تست نهایی آزمایشات ۱۰ کودک مبتلا به سرطان و بازگشتشان به زندگی دوباره خبر داد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری چشم براه به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی استان مرکزی، وحید فلاحتی بیان کرد: روز امروز رسماً درمان این کودکان عزیز قطع می شود و می توانند از روزهای سخت و نفس گیری که سپری کردند، رها شده و به زندگی عادی بازگردند.

وی افزود: این کودکان مبتلا به سرطان مغز استخوان بودند که بعد از گذراندن یک دوره سخت و طولانی شیمی درمانی که حدودا ۳ سال و نیم به طول انجامید، پس از پاسخ مثبت از تست نهایی به جامعه و به آغوش گرم خانواده بازگشتند.

براساس این گزارش، امانی سرپرست دانشگاه علوم پزشکی اراک که در این مراسم حضور داشت با اهدا جوایزی به کودکان، برای آنان آرزوی سلامتی و تندرستی کرد.