۱۲۰۰۰ دانش آموز نیازمند پارسال از حمایت‌های کمیته امداد بهره مند شدند

فروردین 9, 1401
135 بازدید

مدیرکل کمیته امداد استان مرکزی: ۱۲۰۰۰ دانش آموز نیازمند پارسال از حمایت‌های کمیته امداد بهره مند شدند   اراک– پایگاه خبری چشم براه: مدیرکل کمیته امداد استان مرکزی گفت: حدود ۱۲ هزار دانش آموز نیازمند این استان؛ سال گذشته از حمایت های این نهاد مردمی و کمک‌های خیرین بهره‌مند شدند. به گزارش پایگاه خبری چشم […]

مدیرکل کمیته امداد استان مرکزی:

۱۲۰۰۰ دانش آموز نیازمند پارسال از حمایت‌های کمیته امداد بهره مند شدند

 

اراک– پایگاه خبری چشم براه:
مدیرکل کمیته امداد استان مرکزی گفت: حدود ۱۲ هزار دانش آموز نیازمند این استان؛ سال گذشته از حمایت های این نهاد مردمی و کمک‌های خیرین بهره‌مند شدند.

به گزارش پایگاه خبری چشم براه به نقل از روابط عمومی کمیته امداد استان مرکزی؛ مجید مومنی در دیدار با مدیرکل آموزش و پرورش استان مرکزی با بیان اینکه ارتباط و تفاهم خوبی بین کمیته امداد و آموزش و پرورش برقرار است؛ اظهار کرد: ۸۵ هزار نفر به صورت مستقیم و بیش از ۱۵۰ هزار نفر نیز به صورت غیر مستقیم از خدمات این نهاد مردمی و حمایتی برخوردارند.

وی افزود: حدود ۱۲ هزار دانش آموز در سال گذشته از حمایت‌های کمیته امداد و کمک های خیرین بهره‌مند شدند.

وی اضافه کرد: در همین راستا بسیاری از دانش‌آموزان که نتوانستند به دلیل مشکلات مالی ادامه تحصیل دهند؛ با پیگیری‌های انجام شده به چرخه تحصیل برگردانده و مشغول به تحصیل شده‌اند.

مومنی خاطرنشان کرد: با همکاری خوب رابطین آموزش و پرورش و همکاری و تفاهم که بین کمیته امداد و این سازمان بر قرار است؛ این همکاری در جشن عاطفه‌ها و نیکوکاری ثمرات ارزشمند برای خانواده‌های نیازمند دارای دانش آموز به همراه داشت. امیدواریم این تفاهم وارتباط به‌طور مستمر و قویتر از گذشته بر قرار باشد.