۱۴۵۰ واحد مسکونی احداث و به محرومین استان مرکزی واگذار شد

اسفند 14, 1400
429 بازدید

در راستای نهضت ساخت مسکن؛ ۱۴۵۰ واحد مسکونی احداث و به محرومین استان مرکزی واگذار شد اراک–پایگاه خبری چشم براه: فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی گفت: نهضت ساخت مسکن محرومین؛ یکی از خدمت رسانی های گروه جهادی است که تاکنون بیش از یک هزار و ۴۵۰ واحد مسکونی احداث و تحویل ولی نعمتان انقلاب […]

در راستای نهضت ساخت مسکن؛

۱۴۵۰ واحد مسکونی احداث و به محرومین استان مرکزی واگذار شد

اراک–پایگاه خبری چشم براه:
فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی گفت: نهضت ساخت مسکن محرومین؛ یکی از خدمت رسانی های گروه جهادی است که تاکنون بیش از یک هزار و ۴۵۰ واحد مسکونی احداث و تحویل ولی نعمتان انقلاب اسلامی شد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری چشم براه؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار محسن کریمی در آیین بهره‌برداری از پروژه محرومیت زدایی بخش ساروق اظهار کرد: یکی از مهمترین اقدامات گروه‌های جهادی محرومیت زدایی است که به برکت کنگره شهدای استان مرکزی طرح هر خدمت به نام یک شهید راه اندازی شد و نهضت ساخت مسکن محرومین یکی از خدمت رسانی ها به شمار می رود.

وی افزود: گروه‌های جهادی در بیش از ۷۰۰ نقطه از استان مرکزی از دور افتاده‌ترین مناطق تا محله های حاشیه نشین شهری و مراکز مختلف در حال خدمت رسانی به مردم هستند.

کریمی اضافه کرد:حرکت در مسیر خدمت بی منت به مردم توسط بسیج با هدایت سپاه روز به روز تقویت می‌شود و در این مسیر متوقف نخواهد شد.

فرمانده سپاه روح‌الله استان مرکزی بیان داشت: امروز سپاه و بسیج در راستای قوی شدن؛ استقلال و خودکفایی همه جانبه گام برمی‌دارد.

وی افزود: و رفاه سپاه در راستای خدمت صادقانه به مردم با شتاب حرکت می‌کند و در این راستا بیش از یک هزار و ۲۵۰ گروه جهادی در سطح استان مرکزی تشکیل شده و در عرصه‌های مختلف نقش‌آفرینی می‌کند.

کریمی ادامه داد: بسیج در طول ۴۳ سال انقلاب در همه عرصه های با درخشش مستمر همراه بوده و از ابتدای انقلاب اسلامی بسیج همچنان بالنده و با نشاط نقش آفرینی می کند و امروز بسیج به پناهگاهی برای مردم تبدیل شده و پنجه در پنجه استکبار جهانی با حضور موثر خود در میدان های مختلف توطئه های دشمنان را شکست می دهد.