۱۵۰۰ مددجو تحت حمایت از خدمات قضایی کمیته امداد بهره مند شدند

۱۵۰۰ مددجو تحت حمایت از خدمات قضایی کمیته امداد بهره مند شدند
بهمن 5, 1401
12 بازدید

مدیرکل کمیته امداد مرکزی: ۱۵۰۰ مددجو تحت حمایت از خدمات قضایی کمیته امداد بهره مند شدند   اراک –پایگاه خبری چشم براه: مدیرکل کمیته امداد استان مرکزی از بهره مندی ۱۵۰۰ مددجو تحت حمایت این نهاد از خدمات قضایی کمیته امداد خبر داد. به گزارش‌ خبرنگار خبرگزاری چشم براه به نقل از پایگاه اطلاع رسانی […]

مدیرکل کمیته امداد مرکزی:

۱۵۰۰ مددجو تحت حمایت از خدمات قضایی کمیته امداد بهره مند شدند

 

اراک –پایگاه خبری چشم براه:
مدیرکل کمیته امداد استان مرکزی از
بهره مندی ۱۵۰۰ مددجو تحت حمایت این نهاد از خدمات قضایی کمیته امداد خبر داد.
به گزارش‌ خبرنگار خبرگزاری چشم براه به نقل از پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، مجید مومنی گفت: تمامی مددجویان تحت حمایت به استناد تبصره قانون آیین دادرسی مدنی مصوب ۱۸ اسفند ۹۴ از پرداخت هزینه‌های دادرسی در محاکم قضایی معاف هستند.
وی افزود: با توجه به همکاری تنگاتنگ این نهاد و وکلای نیکوکار استان ، با ارجاع پرونده های مددجویی به وکلا تاکنون با پیگیریهای صورت پذیرفته در خصوص پرونده های ارجاعی بیش از سه میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان دادنامه به نفع مددجویان تحت حمایت صادر و اجرایی شده است.
مدیر کل کمیته امداد استان مرکزی اظهار داشت: با توجه به همکاری تنگاتنگ این نهاد و مرکز و کانون وکلای استان ، پرونده‌های مددجویی در راستای ارائه خدمات حقوقی اعم از (ارائه مشاوره حقوقی، تنظیم دادخواست و شکوائیه ، تنظیم لایحه دفاعیه و حضور در جلسات دارسی ) به وکلای نیکوکار استان ارجاع گردیده است. وی تصریح کرد: پیرو راه اندازی میز خدمت حقوقی در کلیه شهرستان ها در راستای ارائه خدمات حقوقی به نیازمندانی که به واسطه بعد مسافت و رنج سفر قادر به حضور در مرکز استان نمی باشند ، وکلای نیکوکار این نهاد با حضور ماهیانه سه بار در تمامی شهرستان ها و استقرار در میز خدمت حقوقی به مشکلات حقوقی افراد مراجعه کننده رسیدگی می کنند.