۱۸۲پروژه توزیع برق استان مرکزی به بهره‌برداری می‌رسد

شهریور 3, 1401
36 بازدید

همزمان با هفته دولت ؛ ۱۸۲پروژه توزیع برق استان مرکزی به بهره‌برداری می‌رسد اراک –پایگاه خبری چشم براه: مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان مرکزی از افتتاح ۱۸۲ پروژه توزیع برق با اعتباری بالغ‌بر ۲۱۴میلیارد تومان در هفته دولت سال جاری خبر داد. به گزارش خبرنگار پایگاه خبری چشم براه:. محمود محمدی در جمع خبرنگاران […]

همزمان با هفته دولت ؛

۱۸۲پروژه توزیع برق استان مرکزی به بهره‌برداری می‌رسد

اراک –پایگاه خبری چشم براه:
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان مرکزی از افتتاح ۱۸۲ پروژه توزیع برق با اعتباری بالغ‌بر ۲۱۴میلیارد تومان در هفته دولت سال جاری خبر داد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری چشم براه:. محمود محمدی در جمع خبرنگاران گفت: :۴۳پروژه برق‌رسانی در شهرستان اراک،۸ پروژه در آشتیان،۳۴ پروژه در تفرش، ۱۰ پروژه در خمین،۱۲پروژه در خنداب، ۲۵ پروژه در دلیجان،۴  پروژه در زرندیه، ۱۱پروژه در ساوه، ۲پروژه در شازند، ۷ پروژه در فراهان، ۱۱پروژه در غرق‌آباد، ۳پروژه در محلات و۱۲پروژه در کمیجان، در مناطق مختلف استان به بهره‌برداری می‌رسد.

وی اصلاح شبکه‌های روستایی در قالب طرح بهارستان ،اصلاح فیدرهای خروجی پست فوق توزیع اراک ۶و ۸، احداث خروجی پست ۶۳کیلوولت دودهک دلیجان و شهید والانژاد و اصلاح و احداث شبکه‌های فشار ضعیف و فشار متوسط به طول ۶۵۰کیلومتر در نقاط مختلف استان را ازدیگر طرح‌های قابل‌افتتاح در هفته دولت عنوان کرد.

وی طرح جهادی نصب و اصلاح ۱۸هزار دستگاه چراغ روشنایی معابر،نصب،اصلاح و‌ بهینه سازی
۳۶۵دستگاه پست هوایی، نصب و جابجایی ۴۷۰۰پایه در نقاط مختلف استان را از دیگر پروژه‌های قابل بهره‌برداری در هفته دولت برشمرد.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان مرکزی، هفته دولت را فرصت مناسبی برای بیان فعالیت‌ها و اقدامات انجام‌شده به همت دولتمردان دانست و اظهار کرد: مردم باید با فعالیت‌ها و اقدامات انجام‌شده توسط دولت سیزدهم آشنا شوند.

محمودی هدف از افتتاح این طرح‌ها را افزایش رضایت‌مندی مشترکان، استفاده بهینه از امکانات و منابع موجود، تأمین برق پایدار و مطمئن و بهره‌وری اقتصادی دانست.