۲۲۰۰ پایگاه جمع آوری کمک های مردمی را در جشن عاطفه های مرکزی بر عهده دارند

۲۲۰۰ پایگاه جمع آوری کمک های مردمی را در جشن عاطفه های مرکزی بر عهده دارند
شهریور 30, 1401
21 بازدید

مدیرکل کمیته امداد استان مرکزی: ۲۲۰۰ پایگاه جمع آوری کمک های مردمی را در جشن عاطفه های مرکزی بر عهده دارند   اراک– پایگاه خبری چشم براه: مدیرکل کمیته امداد استان مرکزی ضمن بیان اینکه بالغ بر ۲۲۰۰ پایگاه در جشن عاطفه های امسال در زمینه جمع‌آوری کمک‌های مردمی فعال هستند گفت: این تعداد شامل […]

مدیرکل کمیته امداد استان مرکزی:

۲۲۰۰ پایگاه جمع آوری کمک های مردمی را در جشن عاطفه های مرکزی بر عهده دارند

 

اراک– پایگاه خبری چشم براه:

مدیرکل کمیته امداد استان مرکزی ضمن بیان اینکه بالغ بر ۲۲۰۰ پایگاه در جشن عاطفه های امسال در زمینه جمع‌آوری کمک‌های مردمی فعال هستند گفت: این تعداد شامل ۱۱۰۰ مدرسه، ۳۳۴ مرکز نیکوکاری، ۶۰۰ پایگاه بسیج ۱۰۰ مسجد و دفاتر امداد در این استان است.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری چشم براه، مجید مومنی در نشست خبری با اصحاب رسانه در آستانه بازگشایی مدارس با اشاره به اینکه جشن عاطفه های سال جاری با شعار «ما هم مشق محبت بنویسیم» اظهار داشت: ۱۱ مهرماه نیز زنگ جشن عاطفه‌ها ساعت ۸ در یکی از مدارس منطقه یک آموزش و پرورش اراک با حضور جمعی از مسئولان نواخته خواهد شد.

مدیرکل کمیته امداد استان مرکزی در بخش دیگر سخنان خود افزود: این نهاد حمایتی در حوزه مسکن نیز ۲ هزار و ۹۷۲ واحد مسکونی را در سال‌های اخیر تحویل مددجویان داده و مهرماه امسال نیز عملیات اجرایی ۷۰۲ واحد در شهر مهاجران آغاز و ظرف مدت ۱۸ تا ۲۴ ماه این واحدها تحویل واجدان شرایط می‌شود.

مومنی با بیان اینکه، ۱۶۷ سری جهیزیه امسال توسط کمیته امداد امام خمینی(ره) استان مرکزی به زوج‌های جوان زیرپوشش تحویل شد، بیان کرد: ۴۰۰ زوج جوان برای تهیه جهیزیه در نوبت قرار دارند که از افراد نیکوکار در این امر خداپسندانه دعوت به مشارکت می‌شود.

وی با اشاره اینکه، امسال ۳۸۰ میلیارد ریال برای ایتام و محسنین کمک واریز شده است، افزود: ۱۵۰ هزار خانوار، حمایت از خانواده ایتام و محسنین زیر پوشش کمیته امداد استان مرکزی را برعهده دارند.

وی تصریح کرد: مردم خیر و نوع دوست استان مرکزی ۲ هزار و ۴۲۰ میلیارد ریال در بخش صدقات امسال کمک کردند که نسبت به سال گذشته ۳۸ درصد رشد داشته است.