۲۶۶۶ انواع قرص هاي غیر مجاز از يك عطاري در اراك کشف شد

مرداد 27, 1401
58 بازدید

۲۶۶۶ انواع قرص هاي غیر مجاز از يك عطاري در اراك کشف شد   اراک –پایگاه خبری چشم براه: رئیس اداره نظارت بر اماکن عمومی استان از پلمب یک واحد عطاری توزیع کننده قرص های غیر مجاز در شهرستان اراک خبر داد و گفت: در بازرسی مأموران از این واحد صنفی ۲ هزا ر و […]

۲۶۶۶ انواع قرص هاي غیر مجاز از يك عطاري در اراك کشف شد

 

اراک –پایگاه خبری چشم براه:
رئیس اداره نظارت بر اماکن عمومی استان از پلمب یک واحد عطاری توزیع کننده قرص های غیر مجاز در شهرستان اراک خبر داد و گفت: در بازرسی مأموران از این واحد صنفی ۲ هزا ر و ۶۶۶ عدد انواع قرص و داروهای مخدر کشف شد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری چشم براه، به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ “مهدي تقوي نيا اظهار داشت : در تداوم برنامه طرح هاي ارتقاء امنيت اجتماعي و ساماندهي صنوف و عطاري ها، مأموران اداره نظارت بر اماکن عمومی استان مرکزی، با دریافت گزارشی مبنی بر ارائه داروهای غیر مجاز از سوی متصدی یک واحد عطاری در اراک، بلاقاصله اقدامات لازم را در این زمینه آغاز کردند.

وی خاطرنشان کرد: در تحقیقات مأموران ، عطاری مورد نظر شناسایی و در بازرسی از آن كه با همراهي بازرس سازمان غذا و دارو صورت گرفت ۲ هزا ر و ۶۶۶ عدد انواع قرص و داروهای مخدر کشف شد.

رئیس اداره نظارت بر اماکن عمومی استان مرکزی در پایان با اشاره به پلمب عطاری به دستور مقام قضائی افزود: متصدی این واحد صنفی پس از تشکیل پرونده مقدماتی، برای سیر مراحل قانونی به دستگاه قضائی معرفی شد.