صادرات ۲۷۰۰۰۰ کیلوگرم گوشت مرغ منجمد از استان مرکزی به کشورهای هدف

تیر 6, 1401
113 بازدید

سرپرست دامپزشکی استان مرکزی خبر داد، صادرات ۲۷۰۰۰۰ کیلوگرم گوشت مرغ منجمد از استان مرکزی به کشورهای هدف   اراک–پایگاه خبری چشم براه: سرپرست اداره کل دامپزشکی استان مرکزی، از صادرات ‌۲۷۰ هزار کیلوگرم گوشت مرغ منجمد امسال با نظارت اداره کل دامپزشکی این استان به خرج از کشور خبر داد. به گزارش پایگاه خبری […]

سرپرست دامپزشکی استان مرکزی خبر داد،

صادرات ۲۷۰۰۰۰ کیلوگرم گوشت مرغ منجمد از استان مرکزی به کشورهای هدف

 

اراک–پایگاه خبری چشم براه:
سرپرست اداره کل دامپزشکی استان مرکزی، از صادرات ‌۲۷۰ هزار کیلوگرم گوشت مرغ منجمد امسال با نظارت اداره کل دامپزشکی این استان به خرج از کشور خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری چشم براه، به نقل از روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان مرکزی، محمد فتاحی گفت: گوشت مرغ منجمد در قالب ۱۳ محموله در این مدت از استان مرکزی به خارج از کشور صادر شد که صادرات این محصولات نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۱۰۰ درصد افزایش داشته است.

وی افزود: ۹۲ هزار و ۴۰۰ قطعه آبزیان زینتی نیز در این مدت در قالب هفت محموله با نظارت اداره کل دامپزشکی استان مرکزی به خارج از کشور صادر شد.
سرپرست اداره کل دامپزشکی استان مرکزی خاطرنشان کرد: ۲۳۳ هزار کیلوگرم آلایش مرغی نیز در قالب ۱۰ محموله با نظارت این اداره کل به خارج از کشور صادر شد که صادرات این محصولات نسبت به مدت مشابه ۱۰۰ درصد افزایش داشته است.
فتاحی گفت: ۵۶۸ هزار و ۶۰۰ عدد تخم مرغ نطفه دار  گوشتی در قالب پنج محموله در این مدت به خارج از کشور صادر شد که صادرات این محصولات نسبت به مدت مشابه ۱۰۰ درصد افزایش یافته‌ است.
وی خاطرنشان کرد: یک میلیون و ۲۰۰ هزار کیلوگرم خوراک و مکمل آبزیان نیز در این مدت در قالب ۶ محموله با نظارت اداره کل دامپزشکی استان مرکزی به خارج از کشور صادر شد.
سرپرست اداره کل دامپزشکی استان مرکزی اظهار داشت: صادرات خوراک و مکمل آبزیان در این مدت نسبت به مدت مشابه سال گذشته سه برابر افزایش یافته‌ است.
فتاحی گفت: یک هزار و ۶۱۰ کیلوگرم عسل نیز در این مدت با نظارت اداره کل دامپزشکی استان مرکزی به خارج از کشور صادر شد که صادرات این محصولات نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۱۰۰ درصد افزایش داشته است.