۲۸۶ مورد جدید ابتلا به کرونا در استان مرکزی شناسایی شد/ فوت ۵ نفر

۲۸۶ مورد جدید ابتلا به کرونا در استان مرکزی شناسایی شد/ فوت ۵ نفر
مهر 27, 1400
396 بازدید

رئیس دانشگاه علوم پزشکی اراک: ۲۸۶ مورد جدید ابتلا به کرونا در استان مرکزی شناسایی شد/ فوت ۵ نفر اراک- رئیس دانشگاه علوم پزشکی اراک گفت: براساس آخرین نتایج آزمایشگاهی در مورد بیماری کرونا طی ۲۴ ساعت گذشته، ۲۸۶ مورد جدید ابتلاء در استان مرکزی شناسایی شده است. به گزارش خبرنگار سایت خبری چشم به راه […]

رئیس دانشگاه علوم پزشکی اراک:
۲۸۶ مورد جدید ابتلا به کرونا در استان مرکزی شناسایی شد/ فوت ۵ نفر

اراک- رئیس دانشگاه علوم پزشکی اراک گفت: براساس آخرین نتایج آزمایشگاهی در مورد بیماری کرونا طی ۲۴ ساعت گذشته، ۲۸۶ مورد جدید ابتلاء در استان مرکزی شناسایی شده است.

به گزارش خبرنگار سایت خبری چشم به راه به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی اراک، سید محمد جمالیان عصر سه شنبه در ارتباط با آخرین وضعیت استان مرکزی در مواجه با ویروس کرونا، اظهار کرد: از زمان شیوع تاکنون تعداد موارد مبتلا به ویروس به ۱۰۰ هزار و ۶۰۹ نفر رسیده است.

وی افزود: از ۲۸۶ مورد جدید در استان مرکزی، ۳۸ نفر از بیماران در بیمارستان‌های استان بستری شده‌اند که مورد مراقبت قرار دارند و خدمات تخصصی درمانی را دریافت می‌کنند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی اراک گفت:
۲۴۸ مورد از بیماران جدید که شناسایی شده‌اند نیز تا زمان منفی شدن جواب آزمایش و درمان نهایی در منزل قرنطینه شده‌اند.

جمالیان اظهار کرد: در این مدت ۵ مورد فوتی در اثر ابتلاء به ویروس کرونا در استان مرکزی گزارش شده است که بر این اساس تعداد فوتی‌ها در اثر ابتلاء به این ویروس ۲ هزار و ۸۴۵ نفر می‌رسد.