۲۸ طرح در حوزه‌های مختلف با هدف اشتغال پایدار بررسی شد

فروردین 17, 1401
150 بازدید

در کارگروه امور زیربنایی استان مرکزی؛ ۲۸ طرح در حوزه‌های مختلف با هدف اشتغال پایدار بررسی شد اراک– پایگاه خبری چشم براه: معاون هماهنگی در امور عمرانی استانداری مرکزی؛ از تصویب و اجرای ۲۰طرح در حوزه‌های مختلف از مجموع ۲۸ طرح زیربنایی استان مرکزی؛ مطرح شده در کارگروه امور زیربنایی این استان خبر داد. به […]

در کارگروه امور زیربنایی استان مرکزی؛

۲۸ طرح در حوزه‌های مختلف با هدف اشتغال پایدار بررسی شد

اراک– پایگاه خبری چشم براه:
معاون هماهنگی در امور عمرانی استانداری مرکزی؛ از تصویب و اجرای ۲۰طرح در حوزه‌های مختلف از مجموع ۲۸ طرح زیربنایی استان مرکزی؛ مطرح شده در کارگروه امور زیربنایی این استان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری چشم براه؛ مهدی زند وکیلی در کارگروه امور زیربنایی؛ آمایش سرزمین و توسعه روستایی و عشایری استان مرکزی گفت: از ۲۸ طرح ۲۶ طرح در زمینه های توسعه صنعت؛ گردشگری و خدماتی بین راهی و دو طرح زیر ساختی کشاورزی در دستور کار کارگروه امور زیربنایی استان قرار گرفت. که پس از بررسی طرح ها توسط اعضای کارگروه ؛ ۲۰ طرح از مجموع ۲۸ طرح مورد موافقت و تصویب قرار گرفت.

وی خاطرنشان کرد: پس از موافقت قطعی و انجام مراحل تصویب؛ اراضی به متقاضیان واگذار خواهد شد و اراضی که شخصی هستند زمینه تغییر کاربری آن ها با کمیسیون تبصره یک ماده یک برای ایجاد اشتغال پایدار مهیا می شود.

گفتنی است؛ در این کارگروه؛ کارگاه‌های صنعتی؛ سفره خانه سنتی؛ بسته بندی حبوبات؛ مجتمع تفریحی و گردشگری؛ تولید محصولات بتنی؛ کارگاه تراشکاری؛ کشتارگاه دام؛ پرورش اسب؛ تولید خوراک دام و طیور؛ پرورش مرغ تخمگذار و… از جمله طرح‌های است که در این کارگروه توسط اعضای کارگروه امور زیربنایی و آمایش سرزمین و توسعه روستایی و عشایری استان مورد بررسی قرار گرفت.