۲۹۳ مورد جدید ابتلا به کرونا در استان مرکزی شناسایی شد/ فوت ۹ نفر  

۲۹۳ مورد جدید ابتلا به کرونا در استان مرکزی شناسایی شد/ فوت ۹ نفر   
مهر 22, 1400
401 بازدید

رئیس دانشگاه علوم پزشکی اراک: ۲۹۳ مورد جدید ابتلا به کرونا در استان مرکزی شناسایی شد/ فوت ۹ نفر اراک- رئیس دانشگاه علوم پزشکی اراک گفت: براساس آخرین نتایج آزمایشگاهی در مورد بیماری کرونا طی ۲۴ ساعت گذشته، ۲۹۳ مورد جدید ابتلاء در استان مرکزی شناسایی شده است. به گزارش خبرنگار سایت خبری چشم براه به نقل […]

رئیس دانشگاه علوم پزشکی اراک:
۲۹۳ مورد جدید ابتلا به کرونا در استان مرکزی شناسایی شد/ فوت ۹ نفر

اراک- رئیس دانشگاه علوم پزشکی اراک گفت: براساس آخرین نتایج آزمایشگاهی در مورد بیماری کرونا طی ۲۴ ساعت گذشته، ۲۹۳ مورد جدید ابتلاء در استان مرکزی شناسایی شده است.

به گزارش خبرنگار سایت خبری چشم براه به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی اراک، سید محمد جمالیان عصر پنجشنبه در ارتباط با آخرین وضعیت استان مرکزی در مواجه با ویروس کرونا، اظهار کرد: از زمان شیوع تاکنون تعداد موارد مبتلا به ویروس به ۹۹ هزار و ۴۱۶ نفر رسیده است.

وی افزود: از ۲۹۳ مورد جدید در استان مرکزی، ۲۳ نفر از بیماران در بیمارستان‌های استان بستری شده‌اند که مورد مراقبت قرار دارند و خدمات تخصصی درمانی را دریافت می‌کنند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی اراک گفت:
۲۶۰مورد از بیماران جدید که شناسایی شده‌اند نیز تا زمان منفی شدن جواب آزمایش و درمان نهایی در منزل قرنطینه شده‌اند.

جمالیان اظهار کرد: در این مدت ۹ مورد فوتی در اثر ابتلاء به ویروس کرونا در استان مرکزی گزارش شده است که بر این اساس تعداد فوتی‌ها در اثر ابتلاء به این ویروس ۲ هزار و ۸۱۷ نفر می‌رسد.

برچسب‌ها: