۲ ورزشکار برتر بانوان اسکواش استان مرکزی به اردوی تیم ملی فراخوانده شدند

۲ ورزشکار برتر بانوان اسکواش استان مرکزی به اردوی تیم ملی فراخوانده شدند
فروردین 8, 1401
192 بازدید

۲ ورزشکار برتر بانوان اسکواش استان مرکزی به اردوی تیم ملی فراخوانده شدند   اراک– پایگاه خبری چشم براه: بر اساس اعلام فدراسیون اسکواش جمهوری اسلامی ایران؛ ۱۰ بازیکن بانوان به اردوی ملی نوجوانان و جوانان دعوت شدند. رئیس هیأت اسکواش استان مرکزی؛ درگفتگو با پایگاه خبری چشم براه؛ با اعلام این خبر گفت: کادر […]

۲ ورزشکار برتر بانوان اسکواش استان مرکزی به اردوی تیم ملی فراخوانده شدند

 

اراک– پایگاه خبری چشم براه:
بر اساس اعلام فدراسیون اسکواش جمهوری اسلامی ایران؛ ۱۰ بازیکن بانوان به اردوی ملی نوجوانان و جوانان دعوت شدند.

رئیس هیأت اسکواش استان مرکزی؛ درگفتگو با پایگاه خبری چشم براه؛ با اعلام این خبر گفت: کادر فنی تیم‌های ملی نوجوانان بانوان اسامی ۱۰ بازیکن برتر اسکواش را برای حضور در اردوی ارزیابی ملی فراخواندند.

سوسن طوفانی افزود: در میان لیست ۱۰ نفره دعوت شده به این اردو؛ نام عسل محمدی و فاطیما قانعی از بازیکنان استان مرکزی به چشم می‌خورد.

به گفته رئیس هیأت اسکواش استان مرکزی؛ با تایید مربیان ارشد ملی بانوان؛ این بازیکنان در اردیبهشت ماه سال جاری برای حضور در اردوی ملی در انقلاب خود را به کادر فنی معرفی می نمایند.

گفتنی است ملاک دعوت، آخرین رنکینک رسمی کشوری بر اساس آخرین مسابقات ثبت شده قبل از ویروس بیماری زا بوده که به عنوان یک شاخص در نظر گرفته شده که با تمهیداتی که کادر فنی می اندیشند مدعیان جدیدی که در دو سال اخیر با انگیزه مهارت خود را ارتقا داده اند فراخوانی، جذب و در صورت برتری با تایید کادر فنی جایگزین خواهند شد.